Zahradní kancelář: Užijte si více času doma a méně na cestě do práce

Zahradní kancelář: Užijte si více času doma a méně na cestě do práce

Domácí pracovní prostor nabízí svému uživateli řadu výhod. Vyjmete-li však pracovnu ze svého domu a postavíte ji do zahrady či na dvorek, dočkáte se stoprocentního efektu. Na domácí povinnosti zapomenete v momentu, kdy překročíte práh domu a vydáte se do své vlastní zahradní kanceláře, kde na vás bude čekat profesionální pracovní prostředí.

Mít svůj kout

Klíčem k úspěchu tohoto konceptu je skutečně fakt, že se pracovna nachází zcela mimo dům. Samostatný pracovní prostor sice stojí na vašem vlastním pozemku a k cestě do práce vám bude najednou stačit jen pár kroků, přesto to má svůj účel. Zahradní kancelář nabízí dostatek soukromí a klidu, což se pozitivně odrazí na pracovních výsledcích. Vzhledem k tomu, že nebude pracovna spojena s obytnou částí, budete v ní moci pořádat formální setkání s klienty.

Zahradní kanceláře

Vyměňte nářadí za kancelářské vybavení
Způsobů jak si pořídit pracovnu přímo ve své zahradě existuje hned několik. Jste-li zdatní řemeslníci a nechybí vám nadšení domácích kutilů, můžete si vlastní kancelář postavit. O něco jednodušší bude přestavět původní zahradní domek, starou dílnu nebo altán. Venkovní kanceláře na obrázku totiž nejčastěji připomínají právě takové drobné užitkové stavby.

Zahradní kancelář jako součást trendu

Další možností je obrátit se na několik málo zahraničních výrobců, kteří se konstrukcí venkovních pracovních buněk zabývají. Montovaná konstrukce pracovny v zahradě je rychlým a nepříliš nákladným způsobem zřízení pohodlného místa na práci. Na vás ovšem zůstane celkové vybavení a zútulnění kancelářského prostoru.

Mobilní pracovna

Současný trh už nabízí i model zahradní kanceláře, který je kompletně vybaven a zabere jen minimální prostor. Jde o britský projekt Office Pad, který je primárně určen firmám, které chtějí své pracovníky povzbudit v práci v domácím prostředí. Společnosti si mohou buňky pronajmout pro své zaměstnance, kteří si kancelář umístí do vlastní zahrady nebo na dvorek. Jde o další krok v inovaci pracovních postupů a podpory výkonu jednotlivých pracovníků.

Kancelář na míru

Pracovna Office Pad je svým uživatelům dodávána s celkovým vybavením. Najdete v ní stůl, úložné prostory, napájení, osvětlení, ventilaci i topení. Vnitřek se dá navíc uspořádat podle individuálních požadavků. Designéři v tomto ohledu nezapomněli na sebemenší detail, a proto každý roh kancelářské buňky zaoblili. Předešli tak prý negativním pocitům pracovníků, kteří by si mohli připadat jako v krabici. Takto můžete ihned pracovat v moderním, pohodlném interiéru.

Ušetřete

Výrobci i uživatelé zahradních kanceláří se shodují, že tento koncept je výhodný pro všechny. Zaměstnanci neztrácí během cesty do práce čas a peníze a firma má jistotu, že svým pracovníkům poskytla příjemné prostředí podporující jejich výkon a výsledky. Navíc se uvádí, že užívání venkovních pracoven je šetrnější k životnímu prostředí, protože klesá produkce oxidu uhličitého. Životnost zahradních kanceláří se navíc odhaduje na více než dvacet let.

Podpořte článek sdílením!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...
82 zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *