Netradiční doplňky do kanceláře

Netradiční doplňky do kanceláře

Zařizujete si nově kancelář? Pak je přirozené, že se v první řadě soustřeďujete na to nejdůležitější: stůl a pohodlné kancelářské křeslo, úschovné prostory na dokumenty atd. Když je to všechno hotové, rozhlédnete se a možná máte dojem, že něco podstatného chybí, ne-li co do funkčnosti, tak do jedinečnosti a estetického dojmu.

Baum a Mosaico – bílá díky své schopnosti odrážet světlo opticky zvětší každý prostor, zvláště když ji zkombinujeme se zrcadlovými panely a kobercem z přírodních materiálů.

V aktuálním katalogu společnosti Decoland se dočteme: „Abychom se doma cítili dobře a uvolněně, potřebujeme k tomu barvy, tapety, správné osvětlení, látky – všechny tyto doplňky vytvoří stejný efekt, jako luxusní šátek a kvalitní obuv k elegantním šatům či obleku. Jako briliantový prsten či kvalitní hodinky k padnoucí košili. A interiérové vůně? Ano, jako Váš oblíbený parfém. Stejně, jako Váš outfit podtrhne ta správně vybraná kabelka či kravata, okoření a podtrhne vzhled Vašeho domu či bytu správně umístěná váza, mísa, koberec či svícen.“

Pro kancelář platí totéž.

Dost možná schází jediný detail, který by do Vašeho pracovního prostoru vnesl atmosféru odlišnou od běžné kancelářské šedi. Zdá se Vám to nepodstatné? Nezapomeňte, že Vaše kancelář by měla udělat správný dojem na Vaše zákazníky a pracovní partnery. Krom toho byste se v ní hlavně Vy sami měli cítit jako doma.

Co si vybrat? V prvé řadě záleží na Vašich preferencích. Možná oceníte jeden výrazný objekt dominující celému prostoru.

Battista vznikl jako věšák kombinovaný se svitidlem. Díky svému originálnímu tvaru a čistotě linií se ale ujal i jako umělecký objekt s funkčním potenciálem.

Nebo naopak upřednostňujete hru se vzájemně provázanými drobnějšími doplňky.

Policový systém Ypsilon umožňuje různé tvarování svých komponent. Doplňky v hřejivých odstínech žluté a oranžové se nepřehlédnutelně odrážejí od základního tmavého ladění.

Pokud nemáte čas ani chuť zabývat se výběrem sami a chcete dosáhnout profesionální elegance, můžete se obrátit na dekoratéra interiérů, který Vám navrhne originální řešení podle dispozic konkrétního prostoru a Vašich představ. Někdy není třeba měnit mnoho: jen vhodně rozmístit nábytek, vybrat harmonicky ladící materiály a barvy a nezapomenout na několik stylových doplňků. V prostředí českého trhu umožňuje spolupráci s interiérovými designéry a dekoratéry interiérů například společnost Decoland.

Interiérové řešení značky Boconcept spoléhá na kontrast základních barev s výraznými doplňky. Základem jsou přírodní materiály a jednoduché linie stolku a skleněné vázy.

Podpořte článek sdílením!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...
139 zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *