Ptačí budka za okno kanceláře

Ptačí budky a krmítka hodící se za okno Vaší kanceláře

Máme pro vás skvělý tip, jak jednoduše zútulnit okolí firmy a zároveň tak v zimním období pomoci přírodě. Konkrétně máme na mysli ptáky, kterým ubývají zdroje potravy. Rozmístěním budek a krmítek v blízkém okolí pracoviště jim přilepšíte a sobě, svým kolegům či zaměstnancům zpříjemníte pracovní den. Ptákům nasypte kukuřici, slunečnici, jeřabiny nebo drcené ořechy a zjistíte, že při jejich pozorování se skvěle odreagujete. Podívejte se s námi na budky a krmítka, které lze umístit na okno kanceláře nebo do firemní zahrady.

Pro faunu i flóru

Na kancelářskou terasu nebo do zahrady se hodí ptačí krmítko OKKO. Na závěsné variantě jsou připevněna bidýlka, na kterých mohou ptáci sedět. Stojací krmítko kombinuje možnost v dolní části nakrmit ptáky a v horní pěstovat rostliny. Model OKKO má příjemný a moderní design, který společně s ptačím ruchem kolem krmítka zpříjemní pohled z okna kanceláře.

Klasika

Připomínkou typických ptačích budek je růžový model z nerezavějícího hliníku. Použití kvalitních materiálů zajistí, že se budka nebude v letních měsících zbytečně zahřívat a sytá barva se nesloupne. Části budky jsou odnímatelné, což umožňuje snadné čištění. Růžovou budku můžete zavěsit na okno, na strom nebo strop verandy.

Jste v záběru

Velice netradičně je pojatý ptačí domek CCTV, který spíše než budku připomíná průmyslovou kameru. Nenápadné a originální řešení je vhodné do prostoru, kde by budka neměla být příliš vidět nebo naopak působit jako součást kamerového systému.

Slepice nebo vejce?

V tomto případě rozhodně vejce. Tak se totiž jmenuje další typ budky (Egg), který je vyroben z leštěné keramiky ve třech barevných variantách. Budka je určena pro menší druhy ptáků, kteří se v ní mohou schovat před většími ptáky a predátory. Díky keramice, hlavnímu použitému materiálu, je budka Egg odolná vůči náročným povětrnostním podmínkám.

Skutečný domek

Přesně tak totiž vypadá krmítko z odolné bílé oceli a s dřevěným bidýlkem. Krmítko je lehce přístupné pro ptáky i pro Vás až budete doplňovat krmnou směs. Tento konkrétní model je dokonce skládací a díky tvaru a třem okenním otvorům vypadá jako skutečný domek.

V přírodním duchu

Poslední krmítko a přístřešek pro ptáky je vyroben ze dřeva a určen k zavěšení nebo položení na parapet či zem. Krmítko má rukojeť, díky níž s ním budete moci snadno manipulovat a přenášet ho. Konstrukce poskytuje ptákům prostor ke krmení i zázemí, kam se mohou schovat při špatném počasí.

Podpořte článek sdílením!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...
189 zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *