Jak zútulnit pracovnu pro domácí mazlíčky

Jak zútulnit pracovnu pro domácí mazlíčky

Už jste někdy viděli houpací křeslo pro psy nebo pohovku, která díky zabudovanému tunelu poslouží stejně vám jako vaší kočce? Podobných nábytkových vychytávek a vynálezů vymysleli v poslední době bytoví návrháři spoustu. Jejich elegantní design vám navíc umožní začlenit originálně řešený pelíšek do interiéru domácí pracovny nebo dokonce přímo do kanceláře.

Zvířata v kanceláři

Pokud patříte do početných řad majitelů domácích zvířat, jistě oceníte zajímavá řešení jejich pohodlí v oficiálním prostředí kanceláře nebo soukromé pracovny. Někteří lidé jsou rádi na blízku svým čtyřnohým přátelům i při práci. V případě domácího pracovního prostoru nebo tolerantní firemní kultury se nabízí snadná pomoc, jak vše jednoduše a efektivně vyřešit. Máme pro vás hned několik tipů na nábytek, kterým uděláte radost sobě i svým mazlíčkům.

Sezení pro oba

Nejčastějším řešením zvířecího pelíšku je funkční kombinace sedacího nábytku, který počítá i s místem pro psa nebo kočku. Zhmotněním tohoto návrhu je houpací křeslo od amerického architekta Paul Kwetona. Dřevěná židle nabízí komfort i prostor k odpočinku pro vás i vašeho mazlíčka. Bude záležet už jen na jeho povaze, zda se mu mírné pohupování bude líbit.

Multifunkční křeslo

Jinou variantou téhož je mohutné křeslo zjednodušené natolik, aby v něm ještě zbylo dost místa na úložné prostory. Návrhář Judson Beaumonts vytvořil křeslo, do kterého složíte časopisy, knihy anebo si do něj může lehnout vaše milované zvíře. Tento kus nábytku je vytvořen z odolných materiálů jako je březové dřevo a čalounění z vinylové textilie.

Houpačka pod každého

V oblasti pohodlí čtyřnohých mazlíčků udělala další pokrok návrhářka a milovnice zvířat Kitty Cradle, která vše vyřešila velmi nenáročnou formou. Vymyslela jednoduchou houpací síť, kterou zavěsíte pod židli, křeslo či stolek s podobnými rozměry. Poutka stačí navléknout na nohy vybraného kusu nábytku a vaše kočka nebo malý psík budou mít nové oblíbené místo na spaní.

Nábytek vhodný ke škrábání

COCICI je česká značka zvířecího nábytku, který v sobě spojuje design, funkčnost a zábavu pro vaše mazlíčky. Pelíšky pro psy a kočky jsou na vrchní straně doplněny o škrabadlo, díky kterému si vaši nejmilejší nevšimnou záclony, koberce nebo čalouněného nábytku v okolí. Čeští designéři navrhli pelíšky v souladu s nároky zvířecích uživatelů i jejich majitelů. Díky jedinečnému řešení se budou vyjímat v jakémkoli interiéru či venkovním prostoru.

Posezení se zvířaty

Za experiment v oblasti nábytkářské výroby lze považovat pohovku, ve které je zabudovaný tunel na hraní pro menší domácí mazlíčky. Korejský návrhář Seungji Mun vytvořil řešení pro zcela oddané zvířecí majitele, kteří pro radost svých čtyřnohých přátel udělají vše. Jde rozhodně o zajímavý fenomén, na jehož popularitu si budeme muset zřejmě teprve počkat.

Podpořte článek sdílením!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...
73 zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *