Organizace pracovního místa

Zorganizujte si své pracovní místo hravě a jednoduše

Každý má rád svůj pořádek a sám se v něm nejlépe vyzná. K ještě větší přehlednosti všech dokumentů, kancelářských pomůcek a psacích potřeb však mohou sloužit různě řešené organizéry, stojany a boxy. Ve většině případů jde o drobné a prostorově nenáročné archivační systémy, které ovšem na vašem stole vytvoří přehledné prostředí připravené pro práci.

Jak na papír

Nevyužijete-li přímo celou kartotéku, můžete si takový malý archiv zřídit přímo na stole. Dobře vám k tomu poslouží buď ležaté přihrádky nebo stojany na dokumenty, kterých se na pracovní plochu vejde i několik. Pokud chcete mít pracovní prostor volný, můžete úložné systémy umístit například na nejbližší stěnu tak, aby jste na ně dosáhli ze svého místa. Dnešní nepřeberný výběr různých designů, i těch nejmenších stojanů na papíry, dělá z kancelářských pomůcek zajímavé interiérové doplňky.

Mějte tužku vždy po ruce

Řada lidí si mimo jiné potrpí na stojany na tužky, jejichž funkci může plnit téměř vše. Od hrnečku, přes plechovku od pití až po květináč. Pokud si ovšem vyberete nějaký speciální stojan na tužky, můžete získat mnohem víc. Například vybraný kousek na obrázku je vytvořen z korku a díky tomu má univerzální využití. Nejenom, že má kromě stojanu na psací potřeby také přihrádky na kancelářské potřeby a drobnosti, ale můžete si na něj přišpendlit jakoukoli upomínku. Takové multifunkční doplňky jsou velice oblíbené. Proč mít na stole celou řadu organizérů, když můžete mít jen jeden.

Využijte celý prostor

Organizovat a urovnávat můžete i mimo pracovní stůl. S přehledem v pracovních schůzkách, deadlinech a dalších povinnostech může vypomoci nástěnka nebo tabule, kam si vystavíte všechny důležité věci. Může tam být kalendář, poznámky a připomínky, ale i nákupní seznam nebo účtenka z čistírny. Uvidíte, jak rychle si na tohoto pomocníka na zdi zvyknete.

Kombinujte

Vzhledem k tomu, že kancelářské potřeby mohou snadno plnit roli designového prvku na psacím stole, by mohlo být zajímavé je navzájem sladit. Drobností, které můžete umístit na stůl je celá řada, a proto lze vytvořit velice působivý dojem. Nejde snad ani o to vytvořit jednobarevnou kombinaci. Spíš přizpůsobte tyto drobnosti výraznějšímu motivu kanceláře. Ladit můžete dle barev žaluzií, dekorativních polštářů na pohovce nebo obrazu na stěně. Celý interiér bude vypadat velice promyšleně a jednotně.

Podpořte článek sdílením!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...
32 zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *