Obaly na dokumenty

Tipy, jak do práce nosit dokumenty snadno a elegantně

Řada firem si nikdy nepotrpěla na interní oficiality, a proto v mnoha případech nemuseli zaměstnanci řešit ani dress code. Něco jiného to je v podniku, kde se pohybují pouze pracovníci firmy, a naopak ve společnosti, kterou klienti denně navštěvují. Ve druhém případě je potřeba, aby zaměstnanci reprezentovali svou firmu každý den. S oblečením však souvisí i další doplňky jako například pracovní taška, desky na dokumenty nebo obal na notebook. Pokud si na eleganci sami potrpíte nebo pracujete v prostředí, kde si nevystačíte s batohem, riflemi a teniskami, poradíme Vám, s čím byste se příště měli vydat na pracovní schůzku nebo konferenci.

Dámská kožená aktovka

Cena: 15 488 Kč

Oranžová manažerská aktovka na dokumenty je produktem známé italské značky Markiaro. Pracovní taška z řady Top Executive je výrazná nejen svojí barvou, ale také použitými materiály (kůže) a ručním zpracováním. Úzká varianta aktovky má jednu velkou přihrádku na dokumenty, kapsu na zip a mobilní telefon. Samozřejmostí je také kovová přezka, která jde zamknout na klíček. Aktovku lze nosit v ruce a pro pohodlnější nošení je možné připnout popruh pro nošení přes rameno. Dámskou aktovku najdete v nabídce e-shopu Arde.

Diplomatický kufřík

Cena: 24 200 Kč

Pánský kufřík je obdobou dámské aktovky se stejně stylovými prvky. Britská značka Aspinal of London si dává na potřebách pro manažery a podnikatele velmi záležet a její produkty jsou symbolem kvality a luxusu. Tento černo-modrý diplomatický kufřík je vyroben z telecí kůže a uvnitř je upraven pravým semišem. Pro přehlednost a dobrou organizaci všech uložených dokumentů a osobních věcí je uvnitř rozdělen do drobných přihrádek, kapes a pořadačů. Díky svému úzkému profilu působí vkusně a sebevědomě. Pánský kufřík koupíte v e-shopu Arde.

Portfolio na dokumenty

Cena: 590 Kč

Jako portfolio se označují vybavené, uzavíratelné desky na papíry a kancelářské potřeby. Většinou na nich není nijak zvlášť řešena rukojeť nebo ucha na držení. Nosí se klasicky v ruce. U portfolia Ring se v přední kapse nachází právě i vytahovací rukojeť. Díky použitým materiálům (imitace kůže) je cena oproti předchozím produktům rozdílná, a proto dostupná skutečně všem. Portfolio je vybavenou vnitřní kapsou, blokem a kroužkovou mechanikou. Nejste-li zvyklí nosit do práce větší zavazadla a nepotřebujete-li u sebe mít mnoho věcí, jistě si s portfoliem snadno vystačíte. Portfolio na dokumenty zakoupíte v e-shopu Activa.

Taška na notebook

Cena: na dotaz

Pěkně řešený obal na notebook od značky RivaCase je zároveň i taškou na dokumenty. V současnosti bývá zvykem tyto funkce prakticky spojit, aby uživatelé nemuseli nosit více zavazadel. Mimo prostoru pro dokumenty taška obsahuje ještě kapsu na počítačovou myš a dvě vnější kapsy na telefon, vizitky nebo další osobní věci. Vnitřní prostor pro notebook je navržen z odolného materiálu, který počítač ochrání před otřesy a nárazy. Tašku na notebook najdete v nabídce RivaCase.

Dámská taška

Cena: 5000 Kč

V případě, že si až tolik na funkčnost a praktičnost svých pracovních pomůcek nepotrpíte, můžete jako dáma sáhnout po něčem výraznějším a stylovějším. Jednoduchý střih tašky, od barvami hýřící značky Oilily, Vám umožní nosit v ní vše potřebné pro sebe i svou práci. Dle udávaných rozměrů se do ní vejde i notebook rozumných parametrů. Dámskou tašku vhodnou i do práce prodává Oilily.

Podpořte článek sdílením!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...
68 zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *