kancelářské hodiny

Mnoho tváří času

Všímáte si, jak čas letí? Někdy nám uniká pod prsty a jindy se zoufale vleče. Když ho potřebujeme, nedostává se ho, a když na něco čekáme, leží před námi celý oceán času. Všichni známe nutkavé pohledy na hodiny, občas minutovou ručičku očima popoháníme, občas bychom ji nejraději zastavili.

Neumíme ovládat čas, avšak můžeme Vám alespoň zpříjemnit hlídání času a nabídnout Vašim očím hodiny, na kterých se vyplatí utkvět pohledem. A to i tehdy, když Vám chvíle není dlouhá.

Rádi si sami naplňujete čas?
Proč nerozhodnout i o formě a obsahu svých hodin? Do kovových rámečků vložte libovolné obrázky a fotografie a připevněte je na stěnu v takovém seskupení, jaké se Vám zamlouvá.

Zahrajte si s čísly

Nástěnné hodiny vyrobené z jednoho kusu světlého dřeva, do něhož jsou vyřezány navzájem se dotýkající a slévající se různě veliké číslice, doplněné minimalistickými černými ručičkami, propojují funkčnost s hravou estetikou.

Vytvořil je průmyslový designer řeckého původu Christos Vittoratos, v současnosti působící ve Frankfurtu nad Mohanem.

Chcete hodiny, které budou dominovat jakémukoli interiéru?

Masivní nástěnné hodiny vyrobené z černého skla se stříbrnými doplňky na sebe přitáhnou pozornost v každém prostředí.

Rozměry: 30 cm na šířku x 70 cm na výšku

Máte rádi jednoduchost?

Líbí se Vám, když z bílé stěny vystupují pouze ručičky hodin, popřípadě doplněné nenuceně vtipným prvkem?

Hodiny se rozsypaly, číslice se zachytily až v jejich spodní části, ale čas běží dál.

Nástěnné hodiny Dropped numerals

Nebo naopak

Lákají Vás syté barvy a nádech starých časů? Zkuste svou kancelář ozdobit touto plně funkční retro dekorací a uvidíte, možná se zvolní i samotné tempo času.

A když už jsme u starých časů…

Proč ne rovnou kukačky? Ručně vyráběné kukačky italské značky kombinují moderní design se vzpomínkami na babiččinu kuchyni.

Hlasitost kukání můžete nastavit a také zcela ztišit. Hodiny obsahují zabudovaný světelný senzor, který zaručuje, že kukání nevyděsí nočního hlídače ani ty, kteří pracují dlouho do noci.

A na závěr něco speciálního

Ručně vyráběné hodiny čerpající z propojení moderní technologie fůzování skla (vyvinuté před 20 lety) s tradičním ručním zpracováním skla. Každé hodiny z dílny Carneol jsou originálem. Vybrat si můžete ze značného množství barevných kombinací a tvarů

Podpořte článek sdílením!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...
318 zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *