pet lahev

Není proč pít z PET lahví

Pití vody, čaje a kávy je neodmyslitelnou součástí našeho života, a tedy i života pracovního.

Pokud nejste přívrženci PET lahví postavených u nohy pracovního stolu, není proč nevyužít možnosti vybavit svou pracovnu doplňky současně praktickými a dekoračními, jako jsou estetické nádoby na vodu a čajové a kávové soupravy.

Možná nedáte dopustit na svůj hrneček po babičce a dobře děláte, vždy se ale hodí mít po ruce něco dalšího, abyste nemuseli návštěvám nabízet osvěžení v plastovém kelímku (spojujícím nepěknost s neekologičností).

Voda a džus

Zbavte se konečně otřískaných skleniček po Vašem předchůdci!
Ale zač je vyměnit? Například za broušené křišťálové sklo s moderním designem. Uvidíte hned, jaký rozdíl je nalévat vodu z PET lahve a z půvabného džbánku.

Džbánky a karafa na předchozí fotce ze Skleněného ráje

Máte rádi jednoduchost, ale nudí Vás čiré sklo? Dopřejte si oživení v podobě neobvyklých skleniček v různém barevném provedení.

Káva

Bez kávy by to snad ani nešlo.
Uvařte si ji hned do zásoby a ozdobte svůj stůl elegantní červeno-bílou kávovou soupravou.

Sdílíte rádi kávu s ostatními kolegy a s návštěvami?
Nabídněte jim ji z moderní kávové soupravy s červeným vzorkem.

Jste zastánci jednoduchosti? Pak můžete sáhnout po soupravě Bohemia white a oceníte, jak v zářící bělosti vyniknou nenuceně elegantní tvary šálků.

Nebo naopak upřednostňujete luxusní vzhled dýchající starými časy? Pak by Vám mohla vyhovovat Přátelská souprava Míšeň pro dva v červenozlatém provedení.

A nakonec něco opravdu speciálního. Originální mocca souprava z limitované série. Na takovou kávu Vaši hosté nezapomenou.

Čaj

Bylinkový čaj nejlépe chutná z pěkného hrnku v hřejivých barvách.

Patříte ke stále rostoucí skupině milců dobrého čaje? Rádi vyměníte kávu za šálek lahodného zeleného japonského čaje nebo oolongu? Není důvod nechávat si toto potěšení pouze na doma a nevybavit svou kancelář vhodným čajovým nádobím.
Své hosty okouzlíte tímto ručně vyrobeným servisem z jemného porcelánu. Konvičku i šálky tvoří okvětní lístky růžového květu zdobené zlatou barvou.

Dáváte přednost prověřené asijské keramice? Určitě se nezmýlíte, když sáhnete po některé z řady litinových čajových konviček dovážených z Japonska, kde se používají pro přípravu toho nejlepšího čaje.

Doplnit je můžete například sadou tradičních misek z kvalitního porcelánu, z nichž každá má svůj originální dekor a glazuru.

Víno a něco silnějšího

Český křišťál nabízí celou plejádu původního českého skla. Překvapte své obchodní partnery přípitkem z broušené sklenice, jejíž křehká kráse jim vezme dech.

Podpořte článek sdílením!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...
51 zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *