domácí pracovna

Nápady pro domácí pracovnu

Zařizujete si domácí pracovnu a chcete se vyvarovat studeně formálního „kancelářského“ prostředí? Chcete vytvořit útulné místo, kde se Vám bude nejen dobře pracovat, ale také příjemně odpočívat?
V tomto díle seriálu tipy k nákupu vám přinášíme několik nápadů, jak na to. Začněme od toho nejdůležitějšího.

Pohodlí především

Cena: 3 999 Kč

Toto houpací křeslo s podnožkou a kostrou z masivního dřeva se skvěle hodí k četbě pracovních dokumentů i kvalitní beletrie. Křeslo kombinující přírodní materiál pevných částí se smetanově bílým čalouněním se snadno stane centrálním bodem Vaší pracovny.
Prodává Sconto nábytek.

Originální koberec

Cena: na dotaz

Ke křeslu přirozeně patří koberec. Nemusíme se bát, že by kdy vyšel z módy. Nechte se inspirovat na portálu Tvoje-koberce.cz a vyberte si styl, který Vám a Vaší pracovně sedí nejlépe. Proč nezaexperimentovat a nesáhnout po kousku se zvířecími motivy nebo s geometrickými tvary? Dodají interiéru příjemný vzhled i styl.

Nepřehlédnutelná knihovna

Cena: 6 716 Kč

Správnou pracovnu si jen těžko lze představit bez knih. Uložte je do stylové knihovny Red box designované Zuzanou Bernasovskou a Vaše pracovna rázem získá nenuceně moderní vzhled. Nepravidelnost polic působí osvěžujícím dojmem a navíc Vám umožňuje přehledné rozčlenění literatury podle tématu i podle velikosti.

Lávová lampa

Cena: 490 Kč

Zažeňte podzimní chmury lávovou lampou a vzpomeňte si na šedesátá léta. Skutečně může sloužit jako lampa, častěji se ale používá jako dekorace. Tvoří ji skleněná nádoba plněná vodou a průsvitným voskem, v jejímž podstavci je umístěna žárovka. Vlivem jejího tepla se vosk rozpouští a stoupá vzhůru, kde se ochlazuje a klesá zpět, přitom vytváří fantasticky krásné a neustále se přeměňující obrazce. Lepší než seberafinovanější spořič obrazovky!
Prodává Obchod s dárky.cz.

Všichni moji blízcí

Cena: 445 Kč

Zabydlete svou pracovnu fotkami svých blízkých a míst, která máte rádi. Skleněné rámečky mají své kouzlo, ale tento nerezový strom dodá fotografiím nový rozměr a stane se dominantním prvkem Vašeho stolu. Pokud jste velice praktičtí, není důvod nezavěsit na něj vizitky a lístky se vzkazy.
Koupíte na webovém portálu Inside.

Čas na oddech, čas na kávu

Cena: 495 Kč

Vůně dobré kávy (nebo čaje) k atmosféře domácí pracovny patří již tradičně a z této stylové soupravy na expreso pro dva značky KOOKII Vám bude chutnat ještě více.

Jak jen čas letí

Cena: 4 890 Kč

K tomu, abyste nezapomněli na čas, Vám poslouží designové hodiny italské rodinné značky Diamatini & Domeniconi. Skládají se z hladkého ciferníku a tří samostatných motýlů stejného materiálu a barvy, které rozmístíte v blízkosti hodin podle svého vkusu. Můžete si přiobjednat i další „motýlový set“ libovolné barvy (na výběr je bílá, černá, „Alu“ stříbrná, červená, fialová, oranžová, zelená, nebesky modrá, žlutá a starorůžová).

Podpořte článek sdílením!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...
44 zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *