Bazary nábytku jako úsporný způsob zařízení kanceláře

Nepotřebujete-li mít hned od začátku kanceláře vybavené podle posledních trendů interiérového designu, můžete při koupi nábytku využít bazar či aukci. Ve snaze snížit počáteční náklady při zakládání firmy a vybavení jejího sídla, je kancelářské zařízení vhodnou položkou, na které šetřit. Porozhlédněte se ve svém okolí po kamenných bazarech i v nabídce internetových portálů a uvidíte, že i zde seženete pěkný a zachovalý nábytek. Podívejte se na několik našich tipů na nábytkové bazary.

Kamenné bazary

Bazar nábytku

V centru Prahy najdete na velké ploše bazar, který vykupuje i prodává použitý nábytek všeho druhu. Jednou z hlavních kategorií je právě kancelářský nábytek. Pokud budete chtít nábytek naopak prodat, ocení ho ihned na základě fotografie nebo osobního setkání. Více informací najdete na webu Bazar nábytku.

Bazar Brno

V centru moravské metropole můžete najít velký univerzální bazar, v němž najdete i kategorii kancelářského nábytku. Obchod nabízí výkup, prodej i odvoz zboží. Více informací najdete na webu Bazar Brno.

Bazar nábytku Brno

V Brně máte možnost navštívit i další bazar nábytku, který mimo kancelářského zařízení nabízí i vybavení do provozoven a obchodů. Firma sídlí v centru města a z jejích dalších služeb můžete využít odvoz a stěhování vykupovaného i prodávaného zboží. Více informací najdete na webu Bazar nábytku Brno.

Beka

Pražská firma se primárně zabývá stěhováním, ale na jejích stránkách naleznete i nabídku použitého nábytku. Jako správní specialisté na dopravu a stěhování nabízejí zákazníkům bazaru odvoz zakoupeného nábytku. Více informací najdete na webu Beka.

Nábytek KNY – Outlet

Bazarové zboží najdete i v sortimentu firmy KNY, která se mimo jiné zabývá prodejem a výrobou nábytku. V její nabídce tak najdete nábytek německých značek za sníženou cenu. KNY – Outlet prodává zboží první i druhé jakosti, takže záleží už jen na Vás, co Vám padne do oka. Více informací na webu Nábytek KNY.

Office Outlet

Levným prodejem nábytku a jeho stěhováním se zabývá i firma Office Outlet. V její nabídce najdete nábytek použitý nebo nový s výraznou slevou. Oproti předchozím bazarům sídlí v Praze, Brně, Ostravě nebo v Liberci. Více informací najdete na webu Office Outlet.

Quick Office

Největším bazarem kancelářského nábytku je další pražská firma Quick Office. Prodej sortimentu použitého i nového nábytku doplňuje služba pronájmu kancelářského vybavení. Quick Office se tak snaží zkompletovat své služby. Více informací najdete na webu Quick Office.

Bazar kancelářského nábytku

Online bazary

Bazar.cz

Tato internetová stránka je přímo zaměřena na nabídku použitého kancelářského nábytku. Server nabízí inzerci zdarma. V nabídce však najdete i bazar kancelářského vybavení jako jsou psací stroje, tiskárny nebo kopírky. Více informací najdete na Bazar.cz.

Prodameto.cz

Internetový bazar nábytku, který se orientuje na lokalitu Brna a okolí. Firma se zaměřuje také na vyklízení prostorů v uvedené oblasti. Více informací najdete na Prodameto.cz.

Spechato.cz

Je univerzální inzertní stránka, kde lze uveřejnit svou nabídku zboží zdarma. Kategorie nábytku je jen jedním z mnoha typů dostupného sortimentu. Více informací najdete na Spechato.cz.

Podpořte článek sdílením!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...
84 zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *