Vybavení kanceláře

Při zařizování kanceláře se už nemusíte držet zaběhnutých pravidel

V době, kdy máte na výběr nepřeberné množství zboží a můžete se rozhodovat na základě vkusu, ceny či materiálu, je čím dál snazší experimentovat s interiérem. Volbu vhodného nábytkového vybavení dříve usnadňovaly kategorie, kterými obchodníci specifikovali svůj sortiment. Zboží se nejčastěji dělí dle využití v konkrétním prostoru nebo podle druhu. Interiérové návrhářství, design nábytku a kreativita jeho uživatelů jim však dovolují kombinovat neobvyklé možnosti. Vybavení a doplňky určené do ložnice či obývacího pokoje můžete směle využít při zařizování nové kanceláře a naopak. Ukážeme Vám několik povedených příkladů, kterými se můžete inspirovat.

Pracovní stolek Qwerty

Cena: na dotaz

Malý elegantní stolek od italské značky Cattelan Italia je zářnou ukázkou využití nábytku v mnoha situacích. Jednoduchou matnou desku podpírá profil z nerez oceli. Prostorově nenáročná pracovní plocha bude skvěle sloužit jako zázemí pro recepční v malé firmě, kde nemají místo na velké pulty a bloky nábytku. Skromně vybavená domácí pracovna se také jistě spokojí s menším pracovním stolem ve svém středu. Sortiment značky Cattelan Italia najdete v obchodech Decoland.

Policový díl Expedit

Cena: 1 990 Kč

Osmidílný systém čtvercových polic je využitelný prakticky všude. V domácnosti zastane funkci botníku, knihovny i úložného prostoru v koupelně. Ve firemním prostředí se dá série polic sestavit jako paraván, předěl mezi jednotlivými pracovními prostory v open space kancelářích. Na obrázku však vidíte využití dvou kusů policového dílu jako improvizované recepce. V malém provozu si recepční jistě vystačí i s takto sestaveným sekretariátem. Police Expedit hledejte v nabídce Ikea.

Křeslo Bohéme

Cena: na dotaz

Italská značka sedacího nábytku Moving je symbolem vytříbeného vkusu a kvalitní práce. Přestože jejich návrhy židlí, křesel a pohovek působí stylově a barevně, tudíž by se spíše hodily do obytných interiérů, nebojte se je umístit i do kanceláře nebo veřejných prostor. Křeslo Bohéme doporučujeme pořídit do domácí pracovny nebo do konferenční místnosti větší firmy. Výškově nastavitelné křeslo umožňuje strávit u práce i delší časový interval. Sortiment značky Moving najdete u společnosti Top Office.

Knihovna Volani

Cena: 3 980 Kč

V kanceláři se jistě neztratí ani jednotlivé závěsné policové boxy, které najdete v sadě pod názvem Volani u dánské značky BoConcept. V běžném interiéru slouží jako obvyklé úložné prostory, knihovna nebo jako police na hračky. Většina pracoven potřebuje kartotéku nebo police na dokumenty. K tomuto účelu můžete boxy použít. Mají čtvercový i obdélníkový tvar, takže je lze na stěnu připevnit variabilně. Police Volani a další sortiment značky BoConcept najdete v obchodech Decoland.

Skříň Cremona Plus

Cena: 3 199 Kč

Jednodveřovou skříní lidé nejčastěji doplňují nábytek v ložnici nebo obývacím pokoji. Typ Cremona najdete však i v předsíních. Jako šatní skříň s minimální prostorovou náročností ji však ocení i lidé obývající vlastní kancelář. V letních měsících v ní mohou mít zásobu čistých košil a doplňků, v zimě si do ní uschovají teplé svršky. Skříň Cremona Plus nabízí Jena-nábytek.

Podpořte článek sdílením!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím nehodnoceno)
Loading...
46 zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *