Kancelářský nábytek TOP OFFICE

Kancelář je místem, kde trávíme velké množství času, a proto bychom se zde měli cítit dobře a pohodlně. TOP OFFICE spol. s r.o. Vám nabízí kancelářský nábytek pro všechny typy kanceláří nejrůznějších stupňů. Kvalita, funkčnost a zajímavý design jsou vlastnosti, které jsou charakteristické pro veškeré naše produkty. Naší předností je bohatý výběr kancelářského i sedacího nábytku, včetně široké nabídky kancelářských doplňků či interiérových příček. Vedle typových kanceláří je však naše architektonické studio připraveno vytvořit bezplatný návrh přímo na míru.

Kancelářský nábytekKancelářský nábytek

Typy kancelářského nábytku

Kancelářský nábytek pro operativu

Kancelářský nábytek je nabízen pro všechny typy kanceláří určených pro operativu (zaměstnance), které tvoří jak samostatné kanceláře, tak otevřené prostředí open-space, tak i pro vrcholový management. Kancelářský nábytek je rozdělen dle jednotlivých typů, se kterým vám ochotně poradí architektonické studio poskytující návrh kanceláře.

Kancelářský nábytek pro operativuKancelářský nábytek pro operativu

Pokud si tak pro své zaměstnance přejete moderní kancelář v trendy barvách, nejlepší volbou bude program nábytku Colours, který lze kombinovat i s dalšími řadami kancelářského nábytku Kosmo, Arco nebo Viktor, navržených italskými designéry. Potřebujete nábytek do velkoprostorových kanceláří? Zvolte český kancelářský nábytek Smart, který představuje nový koncept kancelářského prostoru a do velkoprostorových kanceláří se hodí nejvíce. Líbí se Vám jednoduchá image pracovního prostředí? Plně přizpůsobitelný kancelářský nábytek Matrix je pro takový typ kanceláří nejvhodnější. Praktičnost a jednoduchost pak oceníte také u řady kancelářského nábytku Team Nuovo nebo Walk.

Ukázky kancelářského nábytku pro operativu

Kancelářský nábytek Matrix

Kancelářský nábytek MatrixKancelářský nábytek Matrix

Kancelářský nábytek Viktor

Kancelářský nábytek ViktorKancelářský nábytek Viktor

Kancelářský nábytek pro manažery

Jste ve vedoucí pozici a potřebujete, aby Vaše kancelář byla reprezentativní a měla vysokou estetickou hodnotu? Nábytková řada Manažer společnosti TOP OFFICE všechny požadavky na kancelářský nábytek pro vedoucí pracovníky zcela splňuje. V současnosti si tak můžete vybrat ze čtyř variant kancelářského nábytku pro manažery, které spojuje funkčnost, modernost a zajímavý design.

Kancelářský nábytek pro manažeryKancelářský nábytek pro manažery

Pokud si zvolíte manažerský nábytek Trend, získáte moderní a reprezentativní kancelářský nábytek, u kterého lze kombinovat barvy i materiály. Máte rádi elegantní vzhled a netradiční řešení? Můžete si vybrat ze tří programů kancelářského nábytku pro manažery z řady Kosmo Exekutive, Arko Exekutive a Viktor Executive od italského designerského studia Perin & Topan.

Ukázky kancelářského nábytku pro manažery

Kancelářský nábytek Trend

Kancelářský nábytek TrendKancelářský nábytek Trend

Kancelářský nábytek Arco

Kancelářský nábytek ArcoKancelářský nábytek Arco

Kancelářský nábytek Viktor Executive

Kancelářský nábytek Viktor ExecutiveKancelářský nábytek Viktor Executive

Kancelářský nábytek pro TOP manažery

Velká zodpovědnost, stres a příliš práce. Jste na pozici ředitele či majitele společnosti a potřebujete se ve své kanceláři cítit dobře. Společnost TOP OFFICE nabízí exkluzivní řadu kancelářského nábytku pro TOP manažery, která je potřebám ředitelů či prezidentů firem vytvořena přímo na míru. Jedná se o šest variant elegantní, designové, nábytkové řady kancelářského nábytku pro jednatele, z nichž si můžete vybrat.

Kancelářský nábytek pro TOP manažeryKancelářský nábytek pro TOP manažery

V kanceláři manažera by měl ve většině případů dominovat kancelářský stůl. Prostřednictvím kancelářského nábytku řady Master, kde stůl představuje hlavní prvek kanceláře, vytvoříte prestižní a osobité prostředí. Jestli Vás však oslovuje jednoduchý, moderní design a hledáte vysokou kvalitu, pořiďte si kancelářský nábytek City nebo Fly. Preferujete-li u kancelářského nábytku pro majitele kombinaci dřeva, skla a kovu, tento nadčasový design najdete u řady kancelářského nábytku Ego. Originalitu a netradiční řešení stolů a skříní pak objevíte u řad Logo a E-sile.

Ukázky kancelářského nábytku pro TOP manažery

Kancelářský nábytek Master

Kancelářský nábytek MasterKancelářský nábytek Master

Kancelářský nábytek Logo

Kancelářský nábytek LogoKancelářský nábytek Logo

Sedací nábytek

Chcete zlepšit svoji pracovní výkonnost? Jednou z nejdůležitějších součástí kanceláře je bezesporu sedací nábytek. Správně vybraná kancelářská židle se totiž významně podílí na našich pracovních výkonech. Ze široké nabídky kolekce kancelářských židlí, křesel a sedacích souprav TOP OFFICE, jejichž charakteristickými rysy jsou moderní design, pohodlnost a atraktivní vzhled, si jistě vyberete.

Bytový nábytek

Pokud Vás oslovil design našich kancelářských produktů, nabízíme Vám možnost vybavení také Vašich bytových prostor. Dobrou volbou pro Váš interiér je přizpůsobitelný, funkční a designový nábytek BoConcept, kterou naše společnost TOP OFFICE zastupuje v České republice.

Služby

Snažíme se přizpůsobit specifickým potřebám i představám všech našich zákazníků natolik, že nabízíme komplexní řešení pro Váš interiér, včetně návrhu interiérů zdarma. Naše služby jsou rozděleny do tří fází. První fáze je spojena s prodejním servisem, kdy je ke každé nabídce přidělen osobní poradce, který řeší všechny Vaše požadavky. Následují služby spojené s realizací a dodáním, včetně zajištění montáže a dopravy. Samozřejmostí jsou pro nás i poprodejní služby, kdy Vám zajistíme záruční a pozáruční servis na veškeré námi dodané produkty. Veškeré návrhy interiérů jsou prováděny profesionálně a na míru vašich potřeb.

Působnost společnosti TOP OFFICE spol. s r.o. je celorepubliková, jelikož jsme si vytvořili širokou síť velkoobchodních prodejců. Veškeré naše produkty však najdete i v našich vzorových prodejnách v Brně, Praze a Ostravě.

O společnosti

Společnost TOP-OFFICE spol. s r.o. vstoupila na český trh v roce 1993 s cílem poskytovat kvalitní komplexní služby v oblasti návrhů a vybavování komerčních interiérů se zaměřením na kancelářský nábytek a kompletní vybavení. Našim klientům nabízíme všestranná řešení pro jejich kancelářské i bytové interiéry, včetně bezplatných služeb našeho architektonického studia, přímo na míru. Naší samozřejmostí je orientace na spokojenost zákazníka prostřednictvím profesionálních služeb a široké nabídky kvalitních produktů, o čemž svědčí naše bohaté zkušenosti a velký počet referencí našich spokojených zákazníků. Působnost společnosti TOP OFFICE spol. s r.o. je celorepubliková, jelikož jsme si vytvořili širokou síť velkoobchodních prodejců. Veškeré naše produkty však najdete i v našich vzorových prodejnách v Brně, Praze a Ostravě.