Soutěžte o vstupenky na veletrh FOR INTERIOR 2016

Zařizujete si kancelář nebo byt a chcete se inspirovat? Vyhrajte vstupenku na veletrh v naší soutěži.

Koncem září se v PVA EXPO PRAHA uskuteční veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR, který opět představí stovky tuzemských i zahraničních firem. Návštěvníkům budou od 29. září do 2. října 2016 ve třech halách prezentovány aktuální trendy z oblasti nábytku, bytového designu a dekorací. Zařizujete si kancelář nebo byt a chcete se inspirovat? Vyhrajte vstupenku na veletrh v naší soutěži.

Souběžně s veletrhem FOR INTERIOR se v areálu výstaviště uskuteční také veletrh FOR GASTRO & HOTEL, který je věnován hotelovému a restauračnímu zařízení, potravinářství a gastronomii.

Vyhrajte s portálem Vkanceláři.CZ vstupenky na veletrh!
Soutěž probíhá od 20. 9. do 1. 10. 2016  Prvních deset výherců obdrží vstupenku na veletrh.

Jak se můžete stát výhercem? Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

Soutěžní otázka: Část doprovodného programu veletrhu FOR INTERIOR probíhá v duchu jednoho tradičního čínského učení. Jak se toto učení jmenuje?

Nápovědu naleznete na stránkách veletrhu nebo v článku na našem portálu.

Odpověď na soutěžní otázku zasílejte na e-mail: info@vkancelari.cz, do předmětu zprávy prosím uveďte „SOUTĚŽ“. Výherce budeme obratem informovat.

 

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

A+A RENAX, s. r. o.

Stěhovací firma specializující se na stěhování bytů, kanceláří, vyklízení pozemků. Zajišťujeme drobná stěhování i stěhování nadměrných břemen jako jsou klavíry, trezory, bankomaty, automaty a další. Naše služby stěhování poskytujeme v Brně a okolí.

Další firmy naleznete v katalogu firem