Přijďte se inspirovat na největší podzimní veletrh bydlení

Koncem září se v PVA EXPO PRAHA uskuteční veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR, který opět představí stovky tuzemských i zahraničních firem. Návštěvníkům budou od 29. září do 2. října 2016 ve třech halách prezentovány aktuální trendy z oblasti nábytku, bytového designu a dekorací.

Koncem září se v PVA EXPO PRAHA uskuteční veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR, který opět představí stovky tuzemských i zahraničních firem. Návštěvníkům budou od 29. září do 2. října 2016 ve třech halách prezentovány aktuální trendy z oblasti nábytku, bytového designu a dekorací. K vidění i zakoupení se zajímavými veletržními slevami zde budou kuchyně, jídelní stoly a židle, šatní skříně, postele, matrace, komody, křesla, sedací soupravy, osvětlení, postele, zahradní nábytek, bytový textil, dekorace či doplňky, a to v rozmanitých stylech, materiálech a barvách. Benefitem veletrhu je skutečnost, že si zde návštěvníci mohou vše na místě vyzkoušet a v případě zájmu se poradit ohledně správného výběru produktu s profesionály v oboru. Přínosem je také bohatý doprovodný program, který se tematicky zaměří na tradiční čínské učení FENG SHUI, problematiku designu nebo řemesla. Veletrh si každoročně nenechají ujít desítky tisíc návštěvníků, kteří plánují úpravu interiéru. „Loňský ročník přilákal více než třicet tisíc lidí. Vzhledem k zajímavým vystavovatelům, ale také atraktivnímu doprovodnému programu, soutěži o luxusní postel za čtvrt milionu a dárku ke každé zakoupené vstupence věřím, že letošní ročník bude velmi inspirativní a přitažlivý,“ řekla manažerka veletrhu FOR INTERIOR Ing. Daniela Boučková.

Souběžně s veletrhem FOR INTERIOR se v areálu výstaviště uskuteční také veletrh FOR GASTRO & HOTEL, který je věnován hotelovému a restauračnímu zařízení, potravinářství a gastronomii.

S portálemVkanceláři.cz můžete soutěžit o vstupenky na veletrh, soutěž najdete zde.

Více informací na www.forinterior.cz

TWIN s.r.o.

Obrázek 1 z 8

TWIN s.r.o. | Síla jednoduchosti. Čisté linie. To je systém skrytých zárubní XINNIX, díky kterému se dveře stávají součástí stěny a odhaluje je pouze tenká linie po obvodu.

Zdroj obrázků: ABF, FOR INTERIOR

 

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Jeko Moravia s.r.o.

Specializujeme se na prodej nábytku z masivu.

Další firmy naleznete v katalogu firem