Zorganizujte firemní akci ve správný čas a na správném místě

S novým rokem začalo nejen mnoho pracovních povinností, ale také příprava důležitých firemních akcí. Řada podniků v průběhu roku nepořádá pouze jeden večírek, který je  spojen s koncem roku, ale organizuje setkání pracovníků za různými účely. Nepodceňte tedy  přípravu a porozhlédněte se po vhodném místě již teď.

V životě zaměstnanců hrají firemní akce důležitou úlohu, a proto organizátoři vždy pečlivě vybírají, kde a jak událost uspořádat.

Jiná atmosféra

K nejčastějším setkáním mezi pracovníky a vedením mimo firmu dochází za účelem vzdělávání, účasti na veletrzích a konferencích, teambuildingu, seznámení se s novými členy pracovního kolektivu nebo již zmíněného uzavření a oslavy konce roku. Vždy je samozřejmě vhodnější uspořádat podobnou akci mimo firmu, protože to navodí jinou, příjemnější atmosféru. Lidé jsou schopní se uvolnit, bavit se a nepřipadají si jako v práci.

Jak na to?

Konkrétní místo, ve kterém proběhne vaše firemní setkání, vybírejte podle náplně akce, termínu, celkového zázemí a okolního vyžití. Pro všechny výše jmenované akce je vhodné využít ubytovací komplex s odpovídajícími dispozicemi a technickým vybavením pro konference, firemní jednání a večírky. Vedle ubytovacích služeb by měl hotel nabízet také technické zajištění těchto akcí. V takovém případě budete mít ke svým jednáním k dispozici projekční plátno, projektor, ozvučení a wifi.

Něco navíc

Pokud plánujete teambuilding nebo podobnou akci pro pracovní kolektiv, určitě nezapomeňte na zábavnou složku programu. Předem si zjistěte, jaké atrakce, památky, přírodní krásy a sportovní vyžití se nachází v blízkosti vašeho ubytování. Naplánujte několik variant, ze kterých si vaši kolegové vyberou podle počasí i nálady. Chcete-li pojmout společnou akci pohodově, na teambuildingu si hravě vystačíte s běžnými službami hotelů zaměřených na firmy. Ze sportovních možností a nabídky relaxace v podobě wellness služeb si vybere opravdu každý.

A co vy? Už hledáte, kde uspořádat příští firemní akci? Výběr je široký, ale všechny výše jmenované podmínky splňuje například Antonie hotel Frýdlant.

Foto zdroj: www.antoniehotel.cz

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

HELAP s.r.o. Vše pro kancelář

Velkoobchod prodává vše pro kancelář. K objednání je i občerstvení a drogerie. Sortiment je široký - výběr z 6500 položek.

Další firmy naleznete v katalogu firem