Využijte diáře a kalendáře jako reklamní předměty trvalé hodnoty

Názory na formu firemní propagace se různí případ od případu. Někde je vrcholem prezentace rozdávání vizitek, v jiných společnostech naopak přetékají sklady reklamními předměty, kterými obdarují každého hosta bez jakéhokoliv cílení. Vizitky přitom mají jen ti, kterým je sami předáte.

Vhodně zvolené firemní dárkové předměty se však mohou snadno a bez námahy dostat i do dalších rukou. Pokud od Vás klient dostane hned několik reklamních předmětů najednou, nebo už nějaký z nich má a používá, je dost pravděpodobné, že ty Vaše zrovna daruje kolegům nebo rodině.

Vždy po ruce

K tomu, aby Vaše reklamní předměty u svých nových majitelů vydržely, je potřeba vybrat něco praktického a potřebného. Klient tak bude mít Vaše logo či slogan na očích každý den. Oproti přívěskům na klíče, samolepkám, vlaječkám nebo postavičkám firemních maskotů patří diáře a kalendáře do kategorie věcí denní potřeby. Touto formou snadno a efektivně docílíte hlavní podstaty reklamních předmětů, a to šířit dobré jméno společnosti, komunikovat se stálými i potenciálními zákazníky, odměnit zaměstnance nebo partnery obdarovat vhodnými dárky na konci roku.

Pomoc s propagací

Ve firmě Aveday mají s návrhem a výrobou diářů a kalendářů bohaté zkušenosti. Můžete vybírat z více jak sto druhů těchto dárkových předmětů, objednat si výrobu na zakázku nebo si vše sami navrhnout v online konfigurátoru. Profesionálové, jež jsou i ve firmě Aveday,  se do návrhu diáře jako reklamního předmětu snaží promítnou vizuální identitu, obor podnikání a vše vhodně zaměřit na cílovou skupinu Vaší firmy.

Reklamní předměty na klíč

Chcete-li pro svou firmu něco speciálního, skutečně nezapomenutelného nebo máte jiné zvláštní požadavky, zvolte si službu zakázkové výroby diářů a kalendářů na klíč. Součástí této nabídky může být grafický návrh podle Vašeho přání, kvalitní výroba, zabalení a odeslání přímo Vašim klientům. Nemusíte čekat na vzdálenou obchodní schůzku, ale můžete svého  zákazníka nebo partnera překvapit okamžitě v jeho firmě.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

PALA, s.r.o.

Prodáváme papírenské zboží a kancelářské potřeby.

Další firmy naleznete v katalogu firem