S Yourfirm se v podnikatelské džungli rozhodně neztratíte

Nezáleží na tom, zda máte s podnikáním své letité zkušenosti nebo jste se právě rozhodli  začít. Ať už patříte do kterékoli skupiny, vždy byste měli být připraveni na situace, kdy budete potřebovat zajistit relevantní informace, komunikaci s úřady a dodání odpovídajících písemností pro další fungování Vaší společnosti. Yourfirm má výborné zkušenosti v poskytování servisu podnikatelským subjektům, které mají zájem o zajištění plynulého chodu firmy po administrativní stránce.

Každá rada nemusí být drahá

Společnost Yourfirm působí ve sféře poskytování korporátních služeb, za kterými se skrývá poradenství a zastupování ve věcech právních, administrativních i finančních. V první řadě tak jde o založení, prodeje či likvidace společností, poskytnutí sídla či virtuální kanceláře, daňové a účetní služby, oceňování nemovitostí, převedení nebo založení offshore firmy v některém z daňových rájů. Vzhledem k tomu, že Yourfirm je sesterskou společností Advokátní kanceláře Růžová, jsou všechny tyto služby zajištěny profesionály ve svých oborech.

Začněte s businessem

Ať už máte v ruce podnikatelský plán a toužíte po své první firmě, nebo chcete rozšířit své portfolio o další obchodní společnost, Yourfirm Vám pomůže s jejím založením. Navíc mají předem pevně stanovenou cenu za založení společnosti (a.s. a s.r.o.), kterou nenavýší žádné další položky. Úkolem profesionálů z Yourfirm bude připravit potřebné podklady a pomoci Vám v co nejkratším termínu vyjednat založení společnosti s úřady. Při jakýchkoli dotazech a nejasnostech nabízí i právní poradenství, díky kterému budete vždy vědět, co je pro Vás výhodné.

Společnost připravená k okamžitému podnikáním

Chcete co nejdříve začít realizovat svůj business plán a vůbec Vás nelákají podmínky a čas, které jsou potřebné k založení nové společnosti? Yourfirm má pro Vás řešení v podobě prodeje ready-made společnosti, která už jen čeká na Vaše podnikatelské plány. Kde je poptávka, je i nabídka. Z toho důvodu vznikají tzv. ready-made společnosti, které se od svého založení nezabývají žádnou činností a jen se čeká, až jednu z nich někdo koupí a realizuje v rámci ní svůj business. Výhodou je, že taková společnost je již zapsaná v obchodním rejstříku, má přiděleno IČ, 100% garanci bezdlužnosti a k tomu nulovou ekonomickou a účetní minulost. To vše Vám umožňuje okamžitě začít s podnikáním. Nezáleží na tom, zda máte s podnikáním letité zkušenosti nebo jste se právě rozhodli  začít.

Firma s atraktivní adresou

Pro podnikatele, kteří nemohou, nebo na základě předchozích špatných zkušeností nechtějí zapsat společnost na adresu pronajaté kanceláře nebo svého bydliště, nabízí Yourfirm službu poskytnutí sídla. Yourfirm tuto službu provozuje ve vlastních prostorách a s administrativním zázemím. S těmi správnými lidmi může být Váš start v podnikání rychlý, snadný a přehledný.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

ERGO INTERIER s.r.o. - kancelářské a ergonomické židle

Jsme specialisté na ergonomické židle, kancelářský nábytek, kancelářské židle, klekačky a další ergonomické pomůcky.

Další firmy naleznete v katalogu firem