Opusťte kancelář a staňte se čokoládovými mistry nebo řidiči formule

Každodenní chození do práce nemusí znamenat jen nudnou rutinu. Spolu se svými kolegy se můžete pustit do odpoledne plného akčního dobrodružství nebo si užít den jako profesionální výrobce čokolády. Jak firemní akci zařídit tak, aby vše proběhlo bez problémů a všichni si ji užili na sto procent.

Oslovte profesionály

Že jste se už několikrát snažili uspořádat úspěšnou firemní akci, která však nikdy nevyšla podle vašich představ? Pak se jednoduše vyplatí vsadit na odborníky. Ti totiž nejlépe rozumí tomu, co je pro zdařilou akci nutností. Tým profesionálů společnosti Z-AGENCY, která se zabývá organizací teambuildingu či dalších zážitkových programů, se postará o to, abyste si den netradičního setkání s vašimi kolegy opravdu užili.

Vyberte si podle představ

Firemní akce můžou mít spoustu podob. Záleží jen na vás, kterou pro vaši skupinu upřednostníte. Pokud byste si rádi odpočinuli a strávili s kolegy příjemný den, můžete vsadit na hromadné zážitkové programy. Společnost  Z–AGENCY pro vás zorganizuje například Čokoládový den, při kterém si můžete sami vyrobit jedinečné čokoládové pralinky. Vsadit můžete také na Vánoční večírek a vychutnat si s kolegy vánoční atmosféru, nebo zavítat na degustaci vína v Lednicko–valtickém areálu. Jestliže však toužíte po něčem akčnějším, ideální volbou budou team buildingové aktivity, při kterých zažijete spoustu adrenalinových a nezapomenutelných zážitků. Můžete se na jeden den stát součástí týmu Formule F1 nebo cestovat mezi galaxiemi a užít si tak scifi odpoledne spolu se svými kolegy.

Vše bez starostí

Pokud si chcete team buildingové aktivity a další firemní akce vychutnat bez jakýchkoli starostí, vsaďte na kompletní servis. V případě společnosti Z-AGENCY to znamená zajištění ubytování, stravy i dopravy na místo konání akce.

Ačkoli se jedná o brněnskou společnost, neznamená to, že nabízí pouze firemní akce v Brně. Vycestovat můžete po celé České republice nebo i do zahraničí. Vybírat tak můžete ze spousty možností. Z-AGENCY vám tak vždy zajistí nejenom dny plné nezapomenutelných zážitků, ale i klidný spánek, plný žaludek a cestování bez stresu.

Zdroj fotografií: www.z-agency.cz

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

HP - interiér

Dodáváme kancelářský nábytek, židle a křesla.

Další firmy naleznete v katalogu firem