Officeoutlet vybavuje vaše kanceláře již pět let

Stěhujete se do nového firemního sídla? Potřebují vaše původní kanceláře nutnou změnu, ale nechcete zároveň najednou vydat tolik peněz za kancelářský nábytek? Pokud nemáte čas kupovat nové vybavení postupně, vyzkoušejte bazar kancelářského nábytku, v jehož nabídce byste ani nepoznali nábytek tzv.  z druhé ruky.

Zkuste Officeoutlet. Proč? Jelikož se zabývá pouze výkupem a prodejem značkového kancelářského nábytku a máte tedy šanci získat za sníženou cenu skutečné designové kousky.

Nábytek jako nový

Pozor. Jen proto, že se jedná o použitý nábytek, si nepředstavujte dvacet let staré kancelářské vybavení. Společnost Officeoutlet si zakládá na tom, aby na skladě měla nábytek starý v průměru tři roky. A díky výkupu designového vybavení z kancelářských provozů, které byly rychle po svém založení a vybavení opět zrušeny nebo přestěhovány do většího či menšího prostoru, se jí to úspěšně daří.  Přesto všechen odkoupený nábytek projde ve skladech Officeoutletu ještě kontrolou kvality.

Vybavte si kancelář designovými kousky

Zárukou, že použitý nábytek bude vypadat v interiéru dobře, jsou české i světové značky, které Officeoutlet vykupuje a znovu prodává. Naprostou senzací je například švýcarský nábytek Vitra, kultovní a nadčasový pojem ve světě designu. Důkazem výběru kvalitních kusů je rovněž i nabídka německých produktů značek Bene a König Neurath, amerického výrobce Steel Case či švédského nábytku Kinnarps.

Officeoutlet, prodejce se vším všudy

Společnost Officeoutlet opravdu není žádným nováčkem na trhu, o čemž  svědčí i její pětileté působení, spokojení klienti a zajímavé reference, kterých má nespočet. Firma se vám nepokusí jen rychle prodat nějaký kus kancelářského vybavení, ale naopak vám poskytne veškeré související služby. Na vyžádání se můžete spolehnout na návrh interiéru spojený s poradenstvím při zařizování, dopravu a montáž zakoupeného nábytku. Pro krátkodobější použití se můžete na firmu obrátit i s požadavkem na zapůjčení nábytku. Široký sortiment si navíc můžete přijet prohlédnout do kamenného showroomu, který sousedí s obrovským skladem. Právě toto zázemí je další zárukou toho, že zde koupíte nábytek nepoškozený neodbornou montáží, dopravou nebo špatnými skladovacími podmínkami.

Zdroj fotografií: http://www.officeoutlet.cz/

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Jeko Moravia s.r.o.

Specializujeme se na prodej nábytku z masivu.

Další firmy naleznete v katalogu firem