LINO DESIGN: Nábytek s citem pro design a pro každého

Pokaždé, když si chci domů pořídit nový nábytek nebo doplněk interiéru jen tak pro radost, dávám přednost značkám a obchodům před běžnou nabídkou obchodních řetězců. Důvodů mám hned několik. V první řadě je to lákavý nápad a originalita, jež výrobce konkrétním kusem prezentuje. Dále se mi líbí produkty ovlivněné ikonickými díly světového designu, které si však může dovolit koupit málokdo. Nakonec mi jde i o kvalitu zpracování, která s tímto oborem neodmyslitelně souvisí.

Příjemné překvapení

Při hledání zajímavých židlí do kuchyně jsem narazila na brněnskou firmu LINO DESIGN, která mimo jedinečného designu a kvality nabízí v řadě případů i velmi zajímavé ceny svých produktů. Při prohlídce katalogu mě zaujal široký sortiment nábytku, který má firma k dispozici. Našla jsem u nich luxusní postele, kožené sedačky, designová křesla, stoly i spoustu interiérových doplňků, jako jsou zrcadla, koberce, věšáky a dokonce i odpadkové koše. Rozmanitost je navíc tak velká, že tato společnost  nabízí i známé dřevěné ohýbané židle, futuristický svítící nábytek nebo vtipně pojaté interiérové doplňky. Pokud se ve světě designu trochu vyznáte, jistě oceníte zastoupené značky jako Miotto, Feydom, Infinity, Okamura, Gufram nebo Vondom.

Kombinace tradičního a moderního

Na stránky LINO DESIGN, distributora a výrobce  nábytku, jsem se dostala přes profil dřevěné židle A-Xchair 1, jež mě zaujala na první pohled. Klasický materiál kontrastuje s moderním designem a černým lakem. Zvědavost mi nedala, a tak jsem si logicky prohlédla i zbytek nabídky. V kategorii, v současnosti tolik populárních plastových židlí, jsem našla model Spoon, což je židle vyrobená z barveného polykarbonátu. Zaujala mě transparentní varianta, která se nejlépe hodí do současných interiérů. Nakonec tak u mě vyhrál populární plast a mám pocit, že mou kuchyň skutečně osvěžil. Pokud alespoň trochu znáte Brno, jistě vás zaujme, v kolika firmách, oblíbených restauracích a kavárnách byste našli originální vybavení od této firmy. Chcete mít v kanceláři nebo doma moderní interiér?

Tak neváhejte a navštivte www.lino.cz, určitě si vyberete.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

DUOLIT, s.r.o.

Další firmy naleznete v katalogu firem