Jak si poradit s designovým osvětlením ve vlastním interiéru

Existuje celá řada situací, při nichž budete přemýšlet o novém osvětlení do Vašeho interiéru. Nejčastěji k tomu vede zařizování nového bydlení, stěhování či redesign místnosti, která pomalu ztrácí své kouzlo. Ve všech těchto případech se vyplatí přemýšlet nad designovými svítidly, která Vám udělají dvojí službu. Jedinečný vzhled osvětlení je povýšen perfektní kvalitou materiálů a výroby. Popusťte uzdu své fantazii a vsaďte na designové kousky svítidel.

Nebojte se designu

Fakt, že jsou světla designová neznamená, že jsou určena více na okrasu než ke svícení. Stačí se rozhodnout, zda má vybrané světlo plnit funkci centrálního nebo doplňkového svítidla. Od toho se totiž odvíjí nejen jeho umístění, ale samozřejmě i jeho typ a podoba. Centrální světlo je vždy hlavním zdrojem světla v místnosti, a proto musí mít i největší světelný kužel. Okrajové části interiéru se osvětlí menšími zdroji, jako jsou bodová světla, pracovní stolní lampy nebo nástěnné osvětlení.

Nechte se překvapit

Prohlédněte si nabídky prodejců designového osvětlení a přesvědčte se, že existuje nepřeberné množství nápaditých řešení. Široký výběr osvětlení všeho druhu najdete například v e-shopu profisvitidla.cz. Designová svítidla najdou uplatnění ve všech místnostech, obytných i pracovních prostorech. Stropní svítidla s autorským designem se mohou objevit v kuchyni stejně jako v pracovně, originální stojací lampy pak budou dominovat obývacímu pokoji a hravá stolní svítidla oživí dětský pokoj.

Světla všech možných tvarů a barev

Na užitém designu je rovněž kouzelné to, že se nebojí využívat všech možných materiálů, tvarových a stylových inspirací. Při shánění originálního lustru do obývacího pokoje nebo kancelářských svítidel narazíte na osvětlení ze skla, oceli, plastu, dřeva či poslední dobou tolik oblíbeného papíru. Taková světla pak můžete sehnat v rozmezí řádů stovek i desítek tisíc korun. Stačí si jen vybrat. Nevšední svítidla mohou výrazným způsobem obohatit design interiéru, proto byste jejich volbu neměli podcenit.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

APM interier

Prodej kancelářského nábytku.

Další firmy naleznete v katalogu firem