Experis – profesionální recruitment pro profesionály

Vždyť vy o té pozici vůbec nic nevíte!“ Je trapné, když tuhle větu řekne personalista uchazeči. O kolik trapnější je, když ji řekne uchazeč personalistovi. Oborem nepolíbený personalista skutečného profíka prostě nepozná. Proto je tu Experis – agentura na vyhledávání specialistů.

Jak jsme viděli ve filmu Chyť mě, když to dokážeš, vydávat se za profesionála je snadné. Zvlášť, když personalista o daném oboru nic neví. Podvodníkům stačí trocha šarmu a slangu. Firmě je ale takový zaměstnanec k ničemu.

Zrovna tak skutečný odborník bývá ze setkání s nezasvěceným a nešikovným personalistou jenom rozčarovaný a možná dá vale i kvalitní firmě jenom kvůli špatnému dojmu, který získal na pohovoru.

Proto je tu Experis.czrecruitment agentura, která se specializuje na vyhledávání odborníků v oblasti IT, inženýringu, financí, účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Od ostatních recruitment agentur se liší jednou důležitou věcí. Její pracovníci nejsou profíci jenom v oblasti lidských zdrojů. Rozumí i jednotlivým oborům. A právě proto jsou i experti na vyhledávání specialistů – snadno dokážou rozpoznat, kdo na to opravdu má a kdo je jenom opíjí složitými slovy.

Zajímáte se o pracovní místa pro odborníky, kde byste došli o odpovídajícího platového ohodnocení? Podívejte se na jejich aktuální nabídku pracovních pozic. Vyfiltrujte si ji podle oboru, specializace, kraje i typu pracovního úvazku. Na své si tu přijdou i freelanceři!

A pokud si ze seznamu nevyberete, nic není ztraceno. Oslovte přímo agenturu. Životopis nerozhoduje. Pro personalisty z Experis je důležité, co skutečně umíte. Budou se zajímat o vaše dovednosti, znalosti, ale i pracovní motivaci, a podle toho vám vyberou práci, která budete odpovídat vaším schopnostem a zájmům.

Lepší než hledat si práci pro práci je najít si práci, která vás doopravdy baví. A s tím vám Experis pomůže.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Mgr. František Kocman - Š + K nábytek

Autorizovaný prodejce - kancelářský nábytek Alfa-Interier Říčany a Nábytek Exner.

Další firmy naleznete v katalogu firem