Diamond design: Stínicí technika, která Vám padne do oka

Jistě jste se s tím už někde setkali. Opravené domy i novostavby dnes často zdobí venkovní žaluzie nebo rolety, které po stažení působí jako ochranné brnění. Uvnitř pak často můžete na oknech najít panelové posuvné stěny, římské rolety nebo klasické závěsy, které v současnosti slaví svůj návrat. Všechny tyto prvky spolehlivě své majitele chrání před ostrým sluncem, zvědavými pohledy a dotváří tak celkový dojem jejich domova zvenku i zevnitř. Po éře klasických žaluzií přichází doba, kdy si můžete pro svůj domov vybrat z několika typů stíněné techniky  a ze široké nabídky barev, materiálů a stupňů propustnosti.

To nejlepší ze světa

Česká obchodní značka diamond design se na trhu zkušeně pohybuje už několik let, během kterých se stihla podílet na zajímavých projektech a vyhovět řadě klientů s jejich specifickými požadavky. Jde o významného dodavatele stínicí techniky světových výrobců, který se zabývá návrhem stínění v interiéru nebo na fasádě, jeho instalací a servisem. Protože Vám chtějí v diamond design ukázat kvalitu svých produktů na vlastní oči, jejich e-shop byste hledali marně. Místo toho najdete osm showroomů, kde uvidíte vše, co nabízí. Vedle Prahy, Brna a Ostravy můžete jejich kamenné prodejny navštívit i v Hradci Králové, Zlíně, Velké Bíteši, Bystřici nad Pernštejnem a Uherském Ostrohu.

Pro ještě útulnější domov

Interiérové stínění odjakživa slouží především jako regulace denního světla, ochrana soukromí a designový prvek. Hledáte-li vhodné řešení zastínění pro svá okna či balkón, můžete vybírat z látkových a římských rolet, dřevěných a vertikálních žaluzií, japonských posuvných stěn, plissé nebo závěsů. Tyto produkty se vyrábí z textilií, PVC nebo dřeva. Na typu stínicí techniky poté závisí i možnost použití mechanického či elektrického ovládání.

Stínicí technika viděná zvenku

Zatímco vnitřní rolety a žaluzie slouží Vašemu pohodlí, venkovní typy stínění zajišťují bezpečnost domu i Vaši vlastní. Vedle regulace světla ochrání exteriérové stínicí prvky okna před nepříznivými vlivy počasí, sníží hluk z ulice a odradí nezvané hosty. V této kategorii produktů diamond design nabízí venkovní žaluzie, rolety, screeny, bezpečnostní mříže, sítě proti hmyzu a garážová rolovací vrata.

Obklopte se kvalitou

Mimo stínicí techniky nabízí diamond design také interiérové tapety, které dodává ve vinylovém, vliesovém, textilním, papírovém či sklovláknitém provedení. Poslední oblastí zájmu této české  značky jsou produkty programu outdoor living, tedy vše, co Vám zajistí pohodlí při pobytu venku před domem. Nejde však pouze o zahradní nábytek nebo slunečníky. Patří sem stínicí plachty nebo ucelená nabídka pergol a markýz, z nichž stojí za zmínku markýza s infratopením nebo proti nízkému slunci, pergola s roletovým stropem či posuvnými skly.

Navštivte některý ze showroomů značky diamond design a přesvědčte se o širokém výběru a kvalitě dodávaných produktů.

Zdroj fotografií: www.diamonddesign.cz

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

PROGRESS INTERIOR (pobočka Chrudim IV)

Kuchyňské a bytové studio nabízí luxusní moderní kuchyně, dětský rostoucí nábytek, 3D návrhy, vizualizace, realizace interiérů. Dodáváme kuchyňský nábytek, linky, stoly, židle, obývací stěny, pokoje. Návrhy moderních obývacích pokojů a kuchyní.

Další firmy naleznete v katalogu firem