Areál PVA EXPO PRAHA má nový kongresový sál

Slavnostní otevření nového kongresového sálu, který vznikl v areálu PVA EXPO PRAHA, proběhlo 19. března 2015 spolu se zahájením největšího souboru jarních veletrhů o bydlení. Kongresový sál s ojedinělou kapacitou 650 míst k sezení  nabízí nejmodernější audiovizuální technologie a zázemí pro nejrůznější obchodní setkání a odborné doprovodné akce veletrhů.

PVA EXPO PRAHA v Letňanech je tak nejmodernějším a největším veletržním areálem v hlavním městě ČR. Multifunkční prostory nabízejí využití nejen pro pořádání veletrhů, ale také výstav, konferencí,
sportovních akcí, koncertů, divadelních představení nebo fi remních večírků. Předností areálu je nejen moderní vybavení, které zde umožňuje pořádat i technicky náročné akce z odvětví průmyslu, ale i velmi dobrá dopravní dostupnost a velkokapacitní parkoviště.

Vše na jednom místě

Areál PVA EXPO PRAHA uspokojí požadavky každého organizátora i návštěvníka. Pod jednou střechou najdete veškeré zázemí – restaurace, kavárny, šatny, odpočinkové zóny, press centrum, business centrum, konferenční sály s kapacitou 30 a 150 osob a Kongresový sál s kapacitou 650 osob. Těšit se na různé veletrhy a akce můžete po celý rok. Kalendář akcí najdete na:  www.pva.cz.

 

 

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

MANUTAN s.r.o.

Specializovaný obchod a e-shop s komplexní nabídkou vybavení firem, skladů, kanceláří a dílen. Dodávka do 24 hodin. Doprava zdarma. Záruka 10 let.

Další firmy naleznete v katalogu firem