Zjistěte, jaké veletrhy designu a kancelářského nábytku vás čekají v roce 2014

Protože je už po uzávěrkách, můžeme vám opět představit nábytkářské výstavy připravené pro letošní rok. Těšit se můžete na sedm velkých přehlídek nábytku, designu a bytových doplňků. Známe konkrétní termíny, místa konání i chystané novinky vystavovatelů. Veletrhy designu a nábytku probíhají od února do listopadu v Praze, Brně a dalších městech, takže vám nic nebrání v poznávání nových trendů interiérového designu.

Pragointerier – 14. – 16. února 2014, Výstaviště Holešovice, Praha

První akce tohoto roku je pro vás připravena již tento víkend v prostorách Průmyslového paláce v pražských Holešovicích. Pravidelně se zde představují firmy s nejnovějšími kolekcemi moderního nábytku a osvětlení. I na 27. ročníku mezinárodního veletrhu bytového designu Pragointerier budete moci navštívit speciální sekce s nejnovějšími a nejvýraznějšími trendy v oblasti designu. V soutěžní části Top Light se představí nevšední modely bytových i kancelářských svítidel. V salonu novinek a designu se budou moci návštěvníci již tradičně seznámit se zajímavými nápady, které budou inspirací pro nadcházející sezónu.

For Furniture – 20. – 23. března 2014, Výstaviště Letňany Praha

Pod souhrnným názvem For Furniture najdete hned několik veletrhů. Současně se uskuteční čtvrtý ročník stejnojmenného mezinárodního veletrhu nábytku a bytového designu For Furniture, čtvrtý ročník kancelářského nábytku a vybavení For Office nebo již devátý ročník For Garden, veletrhu zahradní architektury a nábytku. Na přehlídce se objeví i nový projekt s názvem Design Shaker, který bude ve vlastních prostorách upozorňovat na téma současného designu. Součástí programu v této sekci bude i diskuze s uznávaným odborníkem Bořkem Šípkem.

Mobitex – 23. – 26. dubna 2013, BVV Brno

Největší výstaviště v zemi se na konci dubna otevře návštěvníkům mezinárodního veletrhu nábytku a interiérového designu Mobitex. Brno bude hostit téměř sto firem, které chtějí odprezentovat své produkty a ukázat tak veřejnosti odlišný přístup k interiéru, než jaký vídáme ve velkých nábytkových řetězcích. V sekci Inspirativní interiéry se budete moci přesvědčit, jak s vystavovanými exponáty pracují architekti a designéři. V reálném prostoru budou postaveny simulované interiéry, které povzbudí vaši kreativitu a fantazii. Projekt New Design tradičně slouží tuzemským i zahraničním firmám k prezentaci tvorby, která u nás není běžně k vidění. V této části se budou moci návštěvníci poradit s architekty a designéry o konkrétním řešení bytových prostor.

Tendence – 11. – 13. září 2014, Výstaviště Holešovice, Praha

Vedle vyloženě nábytkářsky orientovaných veletrhů se v září letošního roku již po devatenácté uskuteční akce s názvem Tendence. Veletrh interiérů, dekorací, stolování a dárků přináší řadu inspirací a nápadů, jak zútulnit váš domov. Po návratu z dovolených a z prázdnin se budete moci rychle vrhnout k proměně interiéru prostřednictvím přehlídky nových trendů v oblasti nábytku, doplňků, dekorací, světel i bytového textilu.

For Interior – září 2014, Výstaviště Letňany Praha

Po jarní přehlídce For Furniture si stejný organizátor na podzim přichystá 5. ročník mezinárodního veletrhu nábytku, interiérového designu, doplňků a dekorací For Interior. Souběžně s touto akcí proběhne i veletrh For Decor&Present, kde se návštěvníci budou moci seznámit s aktuálními trendy z oblasti sklad, textilu a ostatních interiérových doplňků.

Designblok – 6. – 12. října 2014, území celé Prahy

Chcete-li tento rok navštívit skutečně prestižní akci zaměřenou na design a životní styl, nesmíte chybět na říjnovém Designbloku. V celé své kráse se vám zde představí kompletní svět českého designu. Vedle nábytku, interiérových vychytávek a doplňků nebudou chybět ani módní trendy, šperky a užitný design od těch nejúspěšnějších designérů. Akce typu Designblok je svou programovou nabídkou zaměřena na širokou veřejnost a ve velkém i na odborníky a designové výrobce. Designblok bude již tradičně probíhat v několika superstudiích na území Prahy. Nechte se překvapit tím, který netypický objekt si přehlídka designu vybere tentokrát.

Bydlení – 30. října – 2. listopadu 2014, Výstaviště Flora Olomouc

Konec roku 2014 bude jako vždy patřit olomouckému výstavišti a veletrhu Bydlení. Druhá velká přehlídka nábytku, interiérového vybavení, životního stylu a doplňků na Moravě letos proběhne už podvacáté. V rámci doprovodného programu budete moci navštívit prezentaci tradičních řemesel, tvořivých dílen a představení novinek z oblasti kancelářského vybavení.

 

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

NT nábytek

Vyrábíme a prodáváme moderní kancelářský nábytek včetně příslušenství.

Další firmy naleznete v katalogu firem