Soutěž o knihu Snadná cesta z prokrastinace z nakladatelství GRADA

Odkládáte často své úkoly a povinnosti? Víte, že byste něco měli udělat, ale prostě se vám nechce? Nebo na to zase nemáte čas? Knížka Snadná cesta z prokrastinace vám pomůže chorobné odkládání úkolů neboli prokrastinaci vyhnat z vašeho života! Jednu můžete vyhrát v naší soutěži. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a tipnout, kolik lidí se soutěže zúčastní. Vyhrajte knihu  z nakladatelství GRADA.

Najdete v ní osvědčené techniky, díky nimž se do svých úkolů pustíte s chutí, ať už jde o pracovní věci, studijní povinnosti nebo předsevzetí týkající se sportu a zdraví. Ukáže vám, jak si naplánovat nejen úkoly, ale také zábavu a volnočasové aktivity, které děláte rádi a ze kterých můžete čerpat nové síly a motivaci k lepšímu výkonu.Naučíte se překonat snahu o perfektní výsledek a strach z neúspěchu, které často stojí za prokrastinací, a zjistíte, jak nechat obavy pracovat ve váš prospěch a dosáhnout lepších výsledků v kratším čase díky efektivnímu pracovnímu stylu. Přestaňte svůj život odkládat – začněte jej žít!

Sponzorem soutěže je nakladatelství GRADA.

Nyní můžete  vyhrát jednu knihu Snadná cesta z prokrastinace v naší v soutěži!

Vyhrává soutěžící, který správně zodpoví soutěžní otázku a nejvíc se svým tipem přiblíží skutečnému počtu soutěžících. V případě shodného tipu rozhoduje, který ze soutěžících odeslal svou odpověď dříve.

Soutěž probíhá od 26.05. do 08.06. 2014.

Soutěž již byla ukončena. Děkujeme všem soutěžícím a gratulujeme výherkyni, kterou je Terézia Valentová . Soutěže se celkově zúčastnilo 85 soutěžících. Již brzy se budete moci těšit na další soutěž

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

HSP, s.r.o.

Dodáváme moderní komplexní vybavení pro interiéry na klíč a nikoliv jednotlivé doplňky.

Další firmy naleznete v katalogu firem