Soutěž o knihu z edice Humorné dárky z nakladatelství GRADA

Recepty na přežití! Nejen pro oslavence…  Má váš kolega, kolegyně nebo někdo z rodiny narozeniny, a vy marně přemýšlíte, co mu koupit?  Co třeba humornou knihu. Jednu můžete vyhrát v naší soutěži. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a tipnout, kolik lidí se soutěže zúčastní. Vyhrajte knihu z edice Humorné dárky z nakladatelství GRADA dle vlastního výběru.

Zná to většina z nás! Dlouho přemýšlíme nad originálním dárkem a pak stejně vyrážíme přát s kyticí, bonboniérou a láhví vína nebo něčeho tvrdšího. Co ale oslavence či oslavenkyni jednou skutečně překvapit? Ženy slavící narozeniny začínající 3 nebo 5 a muže po čtyřicítce a padesátce zaručeně pobaví kapesní knížky plné humoru, které navíc s vtipnou nadsázkou radí, co je možné v daných letech už s úsměvem hodit za hlavu. Záchvaty smíchu zaručujeme!

Sponzorem soutěže je nakladatelství GRADA.

Nyní můžete  vyhrát jednu knihu z edice Humorné dárky dle vlastního výběru v naší v soutěži!

Vyhrává soutěžící, který správně zodpoví soutěžní otázku a nejvíc se svým tipem přiblíží skutečnému počtu soutěžících. V případě shodného tipu rozhoduje, který ze soutěžících odeslal svou odpověď dříve.

Soutěž probíhá od 07.05. do 21.05. 2014.

Soutěž již byla ukončena. Děkujeme všem soutěžícím a gratulujeme výherci, kterým je Jiří Chemišinec. Soutěže se celkově zúčastnilo 246 soutěžících. Již brzy se budete moci těšit na další soutěž.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

IMEGO

Kompletní vybavení kanceláří a kancelářských interiérů.

Další firmy naleznete v katalogu firem