Pracovní lampičky do pracovny i kanceláře

Preferuji italský styl – stolní lampy nevyjímaje. Italská móda neboli lépe řečeno italský design je ohromující a je jedno, jestli se jedná o italské stolní lampy nebo o nábytek či oblečení, vždy se zde snoubí nesmírná elegance s kvalitními moderními materiály a nadčasovým designem.

Přátelé, pokud sháníte stolní lampy do obýváku nebo do pracovny v italském stylu, tak všem doporučuji zavítat do internetového obchodu www.uni-svitidla.cz. Proč právě tam? Skvělé ceny a jedinečný výběr, nemusíte se bát řešit reklamace, snaží se o individuální přístup k zákazníkovi, nehledě na to, že můžete počítat s bonusem pro příští nákupy.

Italské designové lampy stolní – nadčasový design

Pokud opravdu sháníte italské designované lampy stolní, tak klikněte v sekci interiérové svítidla na kategorii ´Pokojové lampičky – designované´. Nádhera – úžasná podívaná na úchvatné designové lampy. Skvostná designérská práce vdechuje život těmto svítidlům, která působí velmi přirozeně, přestože se jedná o netradiční a velmi moderní tvary. Křehká krása spočívá především v elegantních liniích a ve vhodně vybraném materiálu. Ať je to tak, nebo tak mám vyřešené Vánoce a šetřit nebudu. Přesto nemusíte vybrat celou vkladní knížku, aby jste si mohli pořídit stolní lampu v nadčasovém designu ať už domu nebo do kanceláře. Zaujala mě i lampička za necelé čtyři stovky. Nápaditá výrazná kresba na stínidle se skvěle doplňuje s netradičně řešenou základnou. Ještě dnes si objednám dvě do našich konferenčních prostor.

LED stolní lampička ve svícení jednička

LED stolní lampička s „husím krkem“ bude nejvhodnější jak do mé kanceláře, tak do synova studentského pokoje. Tyto moderní lampy se mi moc líbí a navíc disponují energetickými úspornými LED diodami, které neoslňují, ale naopak vyzařují velmi silný zdroj světla. Samozřejmě svit stolní této stolní lampy na pracovní stůl lze regulovat v několika světelných profilech. To znamená, že si tón světla manžel i syn přizpůsobí pro konkrétní činnost. Musím se ještě podívat, zda má tato LED stolní lampička napájecí port pro nabíjení mobilu nebo MP3 přehrávače, čímž máte multifunkční produkt k dispozici.

Ať již řešíte dárky na Vánoce, narozeniny nebo výběr lamp do kanceláří, na Uni-Svítidla.cz si jistě vyberete. Rychle, levně a kvalitně. Mohu jen doporučit – za sebe jsem maximálně spokojena.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

PROGRESS INTERIOR (pobočka Chrudim IV)

Kuchyňské a bytové studio nabízí luxusní moderní kuchyně, dětský rostoucí nábytek, 3D návrhy, vizualizace, realizace interiérů. Dodáváme kuchyňský nábytek, linky, stoly, židle, obývací stěny, pokoje. Návrhy moderních obývacích pokojů a kuchyní.

Další firmy naleznete v katalogu firem