FOR OFFICE 2014 – přehlídka trendů pro moderní firmy

Patříte mezi zástupce firem, podnikáte nebo provozujete komerční prostory? Určitě Vám záleží na pracovním prostředí, které produkuje ty nejlepší výsledy. Nebo jste profesionálem, který nabízí služby a produkty, které pomáhají vytvářet moderní, pohodlné a přátelské pracoviště? Tak či onak by pro Vás měl být veletrh FOR OFFICE příležitostí, kterou byste si neměli nechat ujít.

FOR OFFICE je prezentačně – kontrakční veletrh, který se, jako jediný specializovaný veletrh v ČR, zaměřuje na komplexní vybavení kancelářských a komerčních prostorů. Každoročně jsou zde představovány novinky a trendy v kancelářském nábytku, osvětlení, kancelářské technice nebo informačních a prezentačních technologiích. Skvělá příležitost pro firmy a společnosti s nabídkou kancelářských potřeb a vybavení pro kanceláře, jak představit tyto produkty té správné cílové skupině prestižní formou.  Veletrh je tak díky svému zaměření ideálním místem, kde můžete na jednom místě najít přehled aktuální nabídky předních dodavatelů a získat výhodné veletržní nabídky.

Kromě zajímavých expozic nabízí FOR OFFICE také rozsáhlý doprovodný program zaměřený zejména na odbornou veřejnost. Letošní témata přednášek a workshopů veletrhu FOR OFFICE jsou například lidské zdroje a jejich řízení, možnosti firemního rozvoje, nástroje marketingové komunikace nebo ukázky nových technologií.

Velkou výhodou FOR OFFICE je konání tří souběžných veletrhů FOR FURNITURE, FOR HABITAT a FOR GARDEN, které dohromady každoročně boří návštěvnické výsledky. Součástí veletržní haly, ve které se FOR OFFICE koná, je projekt DESIGN SHAKER –  který se zabývá prezentací exkluzivních výběrových expozic spojených s designem, takže se očekává, že bude v hale 4 letňanského výstaviště skutečně rušno. Celkově se v  loňském roce zúčastnilo celého souboru přes 36 000 návštěvníků, kteří měli možnost navštívit téměř 600 vystavovatelů a tyto výsledky rozhodně dělají z jarních veletrhů skutečnou událost, na které se vyplatí být.

Pro vystavovatele samotné je letos připravena také řada výhod, mezi které patří dotované billboardů v Praze v rámci outdoorové reklamy veletrhu, volné vstupenky na akci pro partnery, či výhodné ceny za pronájem výstavní plochy.
U příležitosti vyhlášení GRAND PRIX výstav bude také letos pro vystavovatele připraven VIP galavečírek v nově zrestaurovaných prostorách prestižního klubu a restaurace Občanská plovárna na Malé Straně. Tematický večírek bude pořádán ve stylu ART DECO 30. let a vystavovatelé se mohou těšit na živou hudbou, casino fun game, vyhlídkové plavby po Vltavě a samozřejmě skvělé pohoštění.

Veletrh FOR OFFICE se koná již od 20. března 2014  v areálu PVA EXPO Praha Letňany a pokud se chystáte k návštěvě, můžete se nechat naladit aktuálními informacemi, které vždy najdete na webových stránkách www.for-office.cz.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

IPM furniture components, s.r.o.

Kancelářský nábytek - prodej - výroba - montáž do interieru.

Další firmy naleznete v katalogu firem