Nescházejte se s klientem doma. Zkuste pronájem stylové kanceláře

Tak jako šaty dělají člověka, kanceláře dělají firmu. Alespoň navenek. Zapadlá špeluňka, vlastní kuchyně, ani volný stůl v McDonaldu žádného klienta neohromí. Uvažovali jste o možnosti virtuálních kanceláří? Office centrum Anděl Park vám k tomu nabízí perfektní příležitost.První dojem vzniká v prvních 30 vteřinách. Jaký dojem chcete udělat na své klienty?

Chcete je přivítat v sotva nalezitelném kousku světa, v zašpiněných kancelářích, kde jim můžete udělat kávu maximálně do reklamního hrnku od jiné společnosti? Nebo je chcete uvést do luxusního hi-tech prostředí s vlastní překladatelkou a obsluhou? Přesně to nabízí pronájem kanceláře Praha v Office centrum Anděl Park. Díky reprezentačním prostorům můžete na své klienty daleko více zapůsobit.

Každý podnikatel má však jiné potřeby a je jenom na vás, které možnosti využijete. V budově si můžete:

  •   pronajmout své vlastní virtuální sídlo v Praze (ať už chcete registrovat adresu centra jako sídlo své společnosti, nebo jenom využít korespondenční adresy pro příjem a úschovu pošty);
  • pronajmout zasedací místnost na porady nebo setkání s důležitými klienty.

K dispozici budete mít všechno od vysokorychlostního internetu, přes flipchart, whiteboard, fixy, dataprojektor a další prostředky nezbytné pro kvalitní prezentaci, až po občerstvení, budete-li chtít, tak dokonce i s obsluhou.

Nač tedy ztrácet čas a peníze při hledání a vybavování prostor, když můžete využít kancelářského řešení na míru? Na dosah budete mít nejen své kolegy, ale i potřebné sekretářky, IT specialisty, recepční – kohokoliv byste mohli potřebovat. Stačí si jen vybrat vyhovující typ pronájmu kanceláře, který bude zcela vyhovovat vašim potřebám.

Navíc mají kanceláře tu výhodu, že leží v samém srdci dopravního centra Smíchova. A pokud byste uvažovali ještě o jiné lokalitě, můžete využít nabídky pronájmu nově otevřených kanceláří v Praze 4.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

OFFICE-CENTRUM, s.r.o.

Servis a prodej kancelářské techniky - kopírovacích strojů, faxů, PC tiskáren, skartovacích strojů. Prodáváme spotřební materiál, kancelářský papír a potřeby. Dále prodáváme kancelářský nábytek a židle a klimatizační techniku.

Další firmy naleznete v katalogu firem