Navštivte zajímavé konference z pohodlí vaší kanceláře

Zamyslete se. Kdy naposledy jste se zúčastnili odborné konference a stihli vyslechnout všechny přednášky, které by pro vás byly přínosné? S rostoucím počtem akcí a jejich bohatým programem je to stále těžší. Co byste řekli tomu, kdybyste si mohli zpětně vyslechnout všechny přednášející i z konferencí, kterých jste se například vůbec nezúčastnili? Úspora vašeho času a peněz zaměstnavatele jsou jen některými výhodami, které videa z konferencí přináší.

Buďte v obraze

Pořadatelé odborných zasedání chtějí prostřednictvím videí zasáhnout mnohem početnější publikum, než které se přednášek skutečně účastní. V tom jim pomáhá agentura MotivP, která v České republice a na Slovensku natáčí konference a zdarma je uveřejňuje na svých webových stránkách. Portál aktuálně obsahuje na 1400 videí, ve kterých se vám představí 1100 řečníků. Z křesla v kanceláři nebo domácí pracovně tak můžete přepínat například mezi přednáškami na téma marketing, právo, personalistika, management, IT či osobní rozvoj.

Nesporné výhody videa

Zveřejněné záznamy z přednášek a jiných odborných akcí nemají za cíl přetáhnout publikum ze sálu k monitorům počítačů. Konference natočené na video jsou doplňkovou službou, kterou organizátoři nabízejí zájemcům o danou tematiku. Bezplatná videa s sebou přináší řadu výhod. Mimo skutečnosti, že budete stále držet krok s oborem, vám konference uveřejněné na internetu pomohou zefektivnit čas vymezený na vaše další vzdělávání. Videa na portálu agentury MotivP vám umožní sledovat zajímavé přednášky vždy, když se na ně budete moci plně soustředit.

Staňte se divákem hned teď

Portál s videi z konferencí je uživatelsky přívětivý. Záznamy z přednášek na něj nahrávají pracovníci agentury i sami organizátoři, kteří mají možnost jednotlivá videa přiřazovat ke konkrétním řečníkům. Pro větší přehlednost a snadnější hledání jsou konference a přednáškové akce seřazeny abecedně. Nyní už vám stačí jen nalistovat vybranou konferenci, pohodlně se usadit a vyslechnout si novinky z oboru.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

TOKA, s.r.o.

Kompletní vybavení interiérů od návrhů po montáž

Další firmy naleznete v katalogu firem