Filtrovaná voda podporuje pitný režim i pracovní nasazení

O nutnosti vody pro lidský organismus toho bylo napsáno už mnoho. Víme například, že naše tělo až ze 70% tvoří právě voda, a z toho důvodu bychom ji měli neustále doplňovat. Také je všeobecně známo, že bychom denně měli vypít 2 až 3 litry vody, což ne všichni dodržují. Za sníženým příjmem tekutin se může mimo jiné skrývat kvalita vody z kohoutku, kterou máte ve svém okolí k dispozici. Rychlým a spolehlivým řešením v takové chvíli je filtr na vodu.

Kvalita vody je základ

Zatímco domácnosti tuto situaci ještě stále řeší například balenou vodou nebo filtrují vodu ve speciálních konvicích, ve firmách je potřeba k tomuto problému přistupovat komplexně. Pramenitá voda prodávaná v plastových lahvích se cenově nevyplatí, stejně jako běžná voda z vodovodu také není bez závad a navíc likvidace PET lahví stojí firmu další peníze. Filtrační konvice se oproti tomu jeví jako efektivnější řešení k další úpravě pitné vody. Zde je ovšem potřeba myslet na pravidelné náklady spojené s nákupem nových filtrů, na omezené množství filtrované vody závislé na objemu konvice a čas potřebný k překapání vody přes filtr.

Filtr jako trvalé řešení

Oproti tomu kohoutkovou vodu zbaví filtry na vodu snadno a rychle chloru, nečistot i bakterií. V práci tak budete moci okamžitě zapomenout na to, zda máte pro návštěvy dostatek balené vody, nebo se jí bát natočit příliš chlorovanou vodu z vodovodu. Uvidíte, že díky chutnější vodě bude pro zaměstnance snazší dodržovat pitný režim a tím zůstat po celý pracovní den v kondici. Protože voda neslouží jen k pití, jistě oceníte, že filtr na vodu má praktickou funkci s možností přepínání mezi filtrovanou a nefiltrovanou vodou. Na umytí nádobí nebo opláchnutí rukou tak můžete použít obyčejnou kohoutkovou vodu a na pití zase vodu upravenou filtrem.

Snadné pořízení, ještě snazší manipulace

Chcete-li ve firmě dlouhodobě zlepšit kvalitu vody, nabízí se filtry na pitnou vodu jako výhodné řešení. Už podle samotné instalace je patrný jednoduchý princip, na kterém filtry v rámci vodovodní sítě pracují. Kohoutková voda se totiž dodatečně upravuje těsně před stočením. Filtry z toho důvodu pasují na většinu typů baterií, takže výběru a nákupu filtrů nic nebrání. Počáteční investice do tohoto zařízení se vám posléze už jenom vrací v podobě čisté a chutné pitné vody.  Tipy na filtry na vodu najdete například na www.fontana.cz.

Zdroj fotografie www.fontana.cz

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

unipap plus s.r.o.

Prodáváme kancelářské potřeby s dopravou zdarma.

Další firmy naleznete v katalogu firem