Chcete kancelářské sídlo v centru města? Zkuste pronájem

Výstavba nového sídla tzv. na zelené louce bývá výsadou velkých společností, které se potřebují centralizovat do jednoho místa. Střední a menší firmy, které chtějí být na dosah svým klientům, naopak vyhledávají pronájem kanceláře v centru města.

Kvalitu na trhu s nemovitostmi hledejte u PSN

Potřebujete-li své firmě zajistit dobře vyhlížející kanceláře v atraktivní městské lokalitě, budete potřebovat spolehlivého partnera v oboru. Pražská správa nemovitostí, spol. s.r.o. (PSN) působí na trhu s realitami od roku 1991. Zaměřuje se na prodej a pronájem bytů, domů, nebytových prostor, komerčních prostor a pronájem kanceláří. Firma sídlí v Praze, ale její nabídka realit zahrnuje i Pardubice, Hradec Králové, Kladno, Slané a Odolenou Vodu.

Vyberte si svoji realitní kancelář

Společnost PSN má stabilní místo v tržní ekonomice, patří mezi 2% velmi stabilních firem v České republice. Je úspěšná, stále se rozšiřuje a roste. Svojí expanzí projevuje důvěryhodnost a stabilitu mezi realitními společnostmi v zemi. To se odráží na peněžní stránce – firma dostává nejlepší podmínky při poskytování hypotečních úvěrů. V hlavním městě je poptávka po pronájmu neustálá. Velký zájem je konkrétně o pronájmy prostor kancelářských, firemních a obchodních. PSN dokáže uspokojit i náročného zákazníka a jeho poptávku po vybrané kvalitě a seriózním jednání.

Široká nabídka služeb PSN

Společnost nabízí na svém webu prodej a pronájem nemovitostí. Kanceláře k pronájmu jsou doplněny nájemními byty, komerčními prostory a ubytovacími jednotkami. K prodeji jsou k dispozici byty, byty pro investory, komerční prostory, činžovní domy a vily, půdní prostor a ubytovací jednotky. Velikosti prostorů se pohybují od nejmenších 1+kk po největší 4+1. V nabídce je také ateliér.

Vsaďte na tradici a zkušenosti

PSN je prosperující realitní společnost, která má na svém kontě nemalé úspěchy. Její podíl najdeme u významných developerských projektů. Za zmínku stojí uvedení Rezidence EXPO v Karlíně, kde bylo během tří měsíců prodáno téměř 180 bytů ze všech. Dalším úspěchem je projekt Viladomy Azalková, který získal cenu architektů a cenu veřejnosti za oblast Praha 10 v soutěži Projekt roku 2011. V neposlední řadě je úspěchem společnosti rozsáhlá rekonstrukce a rozšíření kulturně zábavního a obchodního centra Grand v Pardubicích. Navíc je  PSN držitelem hodnocení ČEKIA Stability Award 2014.

Potřebujete-li pronájem kanceláře, obraťte se na PSN.

Zdroj fotografií: www.psn.cz