Vyhněte se nepříjemným překvapením, pořiďte si bezpečnostní dveře

Můj kolega odjel na dovolenou do Španělska. Po návratu přišel do práce celý bledý. „Když jsem se vrátil domů, vchodové dveře do bytu byly vylomené,“ řekl mi. „Nenechali mi ani televizi.“ Určitě už jste slyšeli o někom, komu se stalo to samé. Titulky o zlodějích na nás křičí ze všech novin. Přitom se dá podobným nepříjemnostem snadno vyhnout.

Zloději se dovnitř většinou dostanou přes vchodové dveře do bytu. Ačkoliv nejkřehčí části bytu jsou okna, často jsou příliš vysoko nad zemí, nebo jiným způsobem nedostupná.

Proto by bezpečnostní dveře neměly být viděny jako luxus, ale nezbytnost!

Jak uvádí firma Next, bezpečnostní dveře se dělí do čtyř kategorií. Zatímco dveře z prvních dvou tříd jsou většinou odolné maximálně proti fyzickému násilí a základním nástrojům jako jsou kladiva či nože, vyšší třídy už odolají i páčidlům, sekerám či vrtačkám.

Bezpečnostní doplňky

Rozumnou námitkou samozřejmě je, že bezpečnostní dveře samy o sobě nemusí stačit. Jsou ale přinejmenším rozumným základem.

Další zabezpečení se už bude lišit podle toho, kde dům stojí. Občas je rozumné potáhnout okna bezpečnostní fólií. Obchodníci si zase určitě pořídí mříž, aby alespoň částečně ochránili zranitelné výlohy. Bezpečnostní dveře ještě posílí kvalitní bezpečnostní zárubeň. A konečně kvalitní alarm je už třešničkou na dortu.

Nejlepší je tyto prvky rozumně zkombinovat. U domů na samotě jsou bezpečnostní dveře k ničemu, když se zloděj dovnitř snadno dostane přes okno. Stejně tak často nepomůže alarm, když zloděj má přinejmenším 5 minut, než přijede policie nebo služebník ochrany.

Při správné analýze prostředí a potřeb lze ale dostupné prostředky zkombinovat tak, aby poskytly stoprocentní ochranu.

Firma Next, která se specializuje na bezpečnost, váš dům analyzuje zdarma! Svým zákazníkům nabízí jenom kvalitní výrobky. Vyrábí jenom bezpečnostní dveře 3. a 4. kategorie a další bezpečnostní doplňky.

Myslete na bezpečnost své rodiny. Bezpečnostní vchodové dveře do bytu jsou základ. Končit by to u nich ale nemělo a nemusí.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

PROGRESS INTERIOR (pobočka Chrudim IV)

Kuchyňské a bytové studio nabízí luxusní moderní kuchyně, dětský rostoucí nábytek, 3D návrhy, vizualizace, realizace interiérů. Dodáváme kuchyňský nábytek, linky, stoly, židle, obývací stěny, pokoje. Návrhy moderních obývacích pokojů a kuchyní.

Další firmy naleznete v katalogu firem