Vstupte do světa inspirace na FOR INTERIOR

V září se na čtyři dny opět promění letňanský areál PVA EXPO PRAHA v centrum inspirace pro bydlení. 26. 9. startuje soubor tří podzimních veletrhů FOR INTERIOR/DECOR&PRESENT/GASTRO&PRESENT, který minulý rok přilákal téměř 25 000 návštěvníků na expozice 432 vystavovatelů.

Hlavním veletrhem ze souboru je FOR INTERIOR – veletrh nábytku, interiérů a designu, na kterém se představí řada špičkových českých i zahraničních nábytkářů.

Z osvědčených českých výrobců se zúčastní například společnosti ROTTUNIS-N  vyrábějící skvělý dřevěný  nábytek. Ze zahraničních nábytkářů si určitě nenechejte ujít expozici výrobce sedacích souprav Ponsel nebo společnosti Tempur s jejími unikátními matracemi, které se mohou pochlubit materiálem certifikovaným americkou vesmírnou společností NASA.

Veletrhy bude doprovázet bohatý doprovodný program plný soutěží a přednášek, kterému bude vévodit velká návštěvnická hra  „Podzimní favorit veletrhů“, která rozhodne o nejpopulárnějším exponátu veletrhů. Návštěvník, který se nejvíce přiblíží správné odpovědi na  doplňkovou otázku, získá hlavní cenu soutěže – poukaz na  sestavu na míru vyrobeného  koupelnového nábytku svitavské firmy Dřevojas v ceně 50 000 Kč.