Veletrhy pracovních příležitostí 2013

Přinášíme vám přehled veletrhů pracovních příležitostí, které organizují vysoké školy a zájmové organizace nejen pro svoje studenty a absolventy, ale i pro ty, kteří hledají novou, jinou, lepší nebo vysněnou práci. Uvidíte, že letos je opravdu z čeho vybírat.

VPP ČZU 28. 2. (na příslušných fakultách)

Česká zemědělská univerzita pořádá pro studenty svých sedmi fakult přehlídky firem hledající nové zaměstnance v příslušných oborech.

Career Days 5. – 6. 3. (virtuální), 7. – 8. 3. (osobní)

Veletrh Career Days má svou tradici, kterou v letošním roce rozšířil o virtuální akci konanou dva dny před samotným veletrhem. Výsadou této přehlídky pracovních příležitostí je účast samotných HR specialistů z prezentovaných firem. Pro návštěvníky jsou připraveny tréninky a konference, které jim pomohou zlepšit jejich schopnosti a dovednosti.

Veletrh iKariera

Série veletrhů s názvem iKariera se zaměřuje na technické univerzity v Čechách i na Moravě, kde můžete v průběhu roku navštívit jednotlivé přehlídky pracovních nabídek. Akce pořádá studentská organizace IAESTE. Vstup je zdarma.

ČVUT Praha 6. března 2013
ZČU Plzeň 20. března 2013
UTB Zlín 3. dubna 2013
VŠCHT Praha 10. dubna 2013
VUT Brno 17. dubna 2013
TUL Liberec začátek prosince 2013

Kariéra PLUS 12. 3. (Aula Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava)

Jednodenní veletrh pracovních příležitostí se koná v Ostravě na akademické půdě VŠB-TUO.  Specialitou této akce je možnost uchazečů setkat se se zaměstnavateli v různých situacích. Informace můžete získat klasicky na stánku, v učebnách při 15-minutových prezentacích nebo například u osobního pohovoru, na který se přihlásíte předem přes internet.

Kontakt 2013 13. 3. (Aula UPce)

Pro pardubické studenty a absolventy místní univerzita připravila veletrh pracovních příležitostí Kontakt se zaměřením na ekonomicko-správní a chemicko-technologické obory. Prezentovat se zde budou firmy z celé České republiky. I zde mají návštěvníci možnost setkat se se zástupci firem osobně, případně navštívit přednášku zaměřenou na zvládnutí pracovního pohovoru.

Jobs Expo 14. – 15. 3. (Incheba Expo Arena)

Na Výstavišti v pražských Holešovicích se letos uskuteční již třetí ročník mezinárodního veletrhu pracovních příležitostí. Vystavovatelé mají pro návštěvníky nachystané tisíce míst a pořadatelé vstup zdarma. Souběžně s veletrhem Jobs Expo probíhá i Lingea Show, což je vzdělávací a jazykový veletrh.

JobChallenge 13. 11. (Wannieck Gallery)

Již posedmé se v Brně uskuteční známý pracovní veletrh JobChallenge, který cílí na studenty všech zdejších škol a fakult. Přes širokou nabídku převládají nabídky z oblasti techniky, informatiky nebo ekonomiky.
Virtuální veletrh pracovních příležitostí

Dalším způsobem, jak se dostat do kontaktu s potenciálními zaměstnavateli, je ten nejjednodušší – zůstat doma u počítače. Virtuální veletrh nabízí v podstatě shodné možnosti jako skutečná akce, které se účastníte osobně. Pracovní pozice z ČR i EU najdete v daném termínu (loni se akce uskutečnila od 8. do 10. října) na webu www.dnyprace.cz.

Článek byl převzat z našeho partnerského portálu Vzdělání.CZ.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Office Depot, s.r.o.

Kancelářské potřeby dodáme zítra nebo zdarma až do vaší kanceláře. Ať jsou to kancelářské židle, kancelářský nábytek, kancelářský papír, kancelářská technika, občerstvení či drogerie, téměř veškeré kancelářské zboží má náš internetový obchod skladem.

Další firmy naleznete v katalogu firem