Srovnání služeb firem poskytujících docházkové systémy

Co všechno umí docházkové systémy? Srovnali jsme služby 4 firem, které poskytují různé docházkové programy. Podívejte se, co všechno umí.

 

Docházkový systém AKTION

Docházkový systém pracující na principu snímání karet, nebo biometrických údajů. Dokáže snímat otisky prstů, geometrii obličeje a oční duhovku. Firma EFG CZ spol. s.r.o. poskytuje bezplatné poradenství.

Docházkový systém ELVIS

Docházkový systém snímající otisky prstů. Firma ELVIS poskytuje několikrát ročně aktualizace docházkového programu. Aktualizace jsou volně stažitelné na serveru firmy.

Docházkový systém FINGERA

Docházkový systém snímající karty, pin kódy nebo biometrické údaje. Firma Fingera, s.r.o. poskytuje individuální nastavení modulu pro zpracování mezd. Aktualizace softwaru je řešena aktualizačním souborem, který je dostupný zdarma.

Docházkový systém VEMA

Docházkový systém snímající karty. Firma Vema, a.s. poskytuje aplikaci Docházka, která je vždy instalována v síťové verzi. Aplikace Mzdy není přímo součástí Elektronického docházkového systému (kupuje se zvlášť).

 

EFG CZ spol. s.r.o. ELVIS Fingera, s.r.o. Vema, a.s.
Identifikační média docházkového systému: Kontaktní: ne kontaktní: vše kontaktní: ne kontaktní: ne
bezkontaktní: karta bezkontaktní: vše bezkontaktní: karta bezkontaktní: karta
Druh snímání: biometrické: otisky prstů, geometrie obličeje, oční duhovky biometrické: otisky prstů biometrické: otisky prstů biometrické: ne
Individuální přístup do částí společnosti: Ano. Softwarově i fyzicky (turnikety, atd.). Ano, kompletní kontrola přístupu včetně ovládání EZS. Ano, dají se nastavit práva pro konkrétní skupinu zaměstnanců. Ano, lze využít kartu pro ovládání přístupů do vymezených prostor.
Bezplatné poradenství: ANO ANO ANO NE
Spolupráce terminálu se serverem: ANO NE (pracuje samostatně) ANO ANO
Výstupy dat: Vše Vše Vše CSV, FDF, tisk, MS Excel, PDF
Součástí systému modul pro zpracování mezd: ANO NE ANO NE,(po domluvě je to možné)
Pohyblivé přestávky: ANO ANO ANO ANO
Garance výstupů dle legislativy: ANO ANO ANO ANO
Maximální počet terminálů: Neomezeně Neomezeně Neomezeně Neomezeně
Zálohování dat z terminálu: ANO Pokud je nastavena cesta, tak ano. ANO ANO
Aktualizace: Pomocí webového rozhraní systému technické podpory Aktion. volně stažitelné na serveru poskytovatele aktualizační soubor zdarma Aktualizace probíhá automaticky prostřednictvím internetu.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

ESTETICO s.r.o

Komplexní realizace pro privátní a komerční interiéry v tuzemsku a zahraničí. Interiér pro byt, dům, kancelář, restauraci nebo prodejnu.

Další firmy naleznete v katalogu firem