Soutěž o poukaz na stažení jakékoliv audioknihy

Nemáte čas na čtení knih? Zkuste audioknihu, která šetří čas a můžete ji poslouchat kdekoli.  Soutěžte o poukaz na stažení jakékoliv audioknihy!Audiotéka nabízí audioknihy ke stažení do počítačů a chytrých mobilních telefonů. Je jedinou specializovanou službou svého druhu v České republice. Audiotéka vznikla v říjnu 2011 a od té doby má ve své nabídce přes 1700 titulů mluveného slova. V rámci Audiotéky si uživatel na stránkách Audioteka.cz buduje vlastní sbírku audioknih tzv. Poličku, ke které může přistupovat jak z mobilního telefonu, tak tabletu nebo počítače.

Sponzorem soutěže je Audiotéka.cz.

Nyní můžete poukaz  vyhrát v naší v soutěži! Výherce obdrží poukaz na stažení audioknihy zdarma ve formátu MP3 z Audiotéka.cz na svou Poličku.

Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a uhádnout, kolik lidí se soutěže zúčastní.

Soutěž probíhá od 13.12. do 27.12. 2013.

Výherce soutěže bude kontaktován emailem a jeho jméno uveřejněno na těchto stránkách.

Správnou odpověď naleznete zde.

Soutěž již byla ukončena. Děkujeme všem soutěžícím a gratulujeme výherkyni, kterým je  Marie Rohošková. Soutěže se celkově zúčastnilo 8 soutěžících. Již brzy se budete moci těšit na další soutěž.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

PROGRESS INTERIOR

Tvoříme moderní firemní interiéry na klíč, kanceláře, obchodní a jednací prostory, recepce, čekací zóny. Nabízíme stylový kancelářský nábytek SINETICA.

Další firmy naleznete v katalogu firem