Soutěžte o moderní zápisník Cross a bezesponkovou sešívačku PLUS v jarní zelené barvě s penShop.cz

Jste po zimě vyčerpaní a bez energie? Obklopte se zářivými jarními barvami! Vyhrajte v naší soutěži krásný zápisník a bezesponkovou sešívačku ve svěží zelené barvě z obchodu penShop.cz a nechte si prozářit i svůj pracovní život.

Sponzorem soutěže je společnost penShop.cz, která letos oslaví 10 let působení na trhu s luxusními psacími potřebami. Provozuje nejen e-shop, ale také kamennou prodejnu, kde se Vám bude věnovat vyškolený personál. Ze širokého sortimentu si vybere opravdu každý, zahrnuje pera Visconti, Cross, Parker, Waterman, Sailor, zápisníky a diáře Moleskine, Filofax, Paperblanks, inkousty Diamine a mnoho dalších. Novinkou jsou kancelářské gadgety Plus, které posouvají běžnou kancelářskou práci na novou úroveň. Příkladem je i bezesponková sešívačka PLUS, která sešije cca 5 listů papíru speciální technikou bez použití sponek. Snadno se ovládá a je vhodná i pro drobnější ženskou ruku. Barevně můžete kancelář oživit i kvalitním zápisníkem s retro vzorem. Na jednání jistě oceníte i možnost upevnění kuličkového pera přímo k zápisníku.

Nyní můžete bezesponkovou sešívačku PLUS a zápisník Cross Mod Green vyhrát v naší v soutěži!

Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázky a uhádnout, kolik lidí se soutěže zúčastní.

Soutěž probíhá od 18.03. do 21.4.2013.
Výherce soutěže bude kontaktován emailem a jeho jméno uveřejněno na těchto stránkách.

Správnou odpověď naleznete v popisu soutěžního produktu Cross.

Soutěž již byla ukončena. Děkujeme všem soutěžícím a gratulujeme výherci, kterým se stala Zlatica Kondéová. Soutěže se celkově zúčastnilo 772 soutěžících. Již brzy se budete moci těšit na další soutěž.