Soutěž o knihu Spoluprací k úspěchu aneb praktická inspirace pro manažery a zaměstnance

Nenechte svoji kariéru usnout na vavřínu a inspirujte se. Je tu nová kniha Spoluprací k úspěchu aneb praktická inspirace pro manažery a zaměstnance kouče Rastislava Zachara, kterou můžete vyhrát v naší soutěži.

Sponzorem soutěže je společnost Business Success, spol. s r. o.

Lidský faktor patří mezi nejdůležitější ukazatele, které mají vliv na vývoj byznysu a kariéry. Ať už patříte do top managementu nebo jste podřízeným, v knize Spoluprací k úspěchu aneb praktická inspirace pro manažery a zaměstnance kouče a manažera Rastislava Zachara najdete několik desítek myšlenek, které vychází z jeho více než 18 leté praxe přednášení, konzultování a práce s lidmi. Kniha vás dovede k zamyšlení nad vašimi současnými postoji, přístupy k práci a komunikací v týmu. Pokud chcete vyběhnout ze zažitých stereotypů a přinutit se k zamyšlení, jak některé aspekty ve své práci zdokonalit, bude vám tato kniha inspirací.

Kniha je rozdělená na dvě části, ve kterých autor oslovuje zvlášť manažery a zvlášť zaměstnance. Jednotlivé myšlenky jsou krátké, ale trefné a výstižně definované. Obě tyto skupiny tak mohou najít cestu, jak být pro sebe vzájemným přínosem. Kniha nemá za cíl učit manažery manipulovat a pracovníky kličkovat, ale přispět ještě více ke vzájemnému porozumění a spolupráci.

Nyní můžete knihu Spoluprací k úspěchu vyhrát v naší v soutěži!

Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a uhádnout, kolik lidí se soutěže zúčastní.

Soutěž probíhá od 08.04. do 21.4.2013.
Výherce soutěže bude kontaktován emailem a jeho jméno uveřejněno na těchto stránkách.

Správnou odpověď naleznete v textu soutěže.

Soutěž již byla ukončena. Děkujeme všem soutěžícím a gratulujeme výherci, kterým se stala Markéta Freyová. Soutěže se celkově zúčastnilo 22 soutěžících. Již brzy se budete moci těšit na další soutěž.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

AP-SOFT JABLONEC, s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej širokého sortimentu kancelářských potřeb. Prodáváme kancelářské židle a křesla, rovněž kancelářský nábytek.

Další firmy naleznete v katalogu firem