Se společností Scott & Weber seženete pronájem kanceláře na počkání

Každá firma potřebuje mít dobré zázemí, které bude vyhovovat jejím zaměstnancům i klientům. V případě společnosti Scott & Weber je jedno, jestli pro Vás dobré zázemí znamená pronájem kanceláří nebo virtuální sídlo s prestižní adresou. Zajistí Vám dokonce i kancelář na klíč, do které se můžete druhý den nastěhovat. Působnost Scott & Weber, zprostředkovatele krátkodobých i dlouhodobých pronájmů, zahrnuje území celé České republiky a blízkého zahraničí. Vedle sousedních států si prostřednictvím jejich služeb můžete pronajmout nebo zřídit sídlo například v Dánsku, Švýcarsku, Chorvatsku, na Ukrajině či v Pobaltí.

Přijďte do hotového

V současnosti jsou služby kolem zprostředkování firemních prostor tak kvalitní, že dokázaly rychle zareagovat na poptávku trhu a nabízejí například pronájem vybavených kanceláří. Tuto službu najdete pod označením kanceláře na klíč, což zahrnuje skutečně vše, co si dokážete představit. Ze dne na den dostanete kancelář nejen s nábytkem, ale především s vyškoleným personálem, telefonním a internetovým připojením, zpracováváním pošty či možností pronájmu konferenčních prostor. V kanceláři na klíč na Vás bude čekat recepční, asistentka, specialista v oboru IT, manažer i pracovníci údržby a ostrahy.

Na dobré adrese

Nepotřebujete-li k práci konkrétní prostory, ale spíše reprezentativní adresu, můžete si díky společnosti Scott & Weber najít pronájem virtuální kanceláře. Koncepce virtuálního sídla firmy je založena na poskytování stejných služeb jako v reálné firmě, pouze bez nutnosti vynaložených nákladů na pronájem konkrétního prostoru. Za minimální cenu si můžete zřídit virtuální kancelář v centru velkého města u nás i v zahraničí, a získat tak image profesionální velké firmy. Na této adrese bude připravena administrativní podpora, která bude denně zajišťovat vyřizování pošty a telefonátů. Vy se budete moci zcela věnovat byznysu a pracovat odkudkoli budete chtít.

Přesuňte sídlo firmy za 5 dní

V případě, že si ve svém podnikání vystačíte bez pracovního týmu, jako v případě virtuální kanceláře, můžete si zaplatit službu sídlo společnosti. Na Vámi vybranou atraktivní adresu v ČR i v zahraničí se během pěti dní přepíše změna sídla a místní příslušnosti. Od té doby bude na tomto místě označena Vaše firma. V rámci služby můžete využívat příjem, úschovu a přeposílání pošty či pronájem konferenčních místností pro přijímání klientů a obchodních partnerů. Technologické zázemí i catering jsou také v nabídce. Bydlíte-li například v Brně a chcete být více konkurenceschopní, můžete si snadno zřídit sídlo v Praze nebo naopak. Se společností Scott & Weber překročíte hranice.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

EMADO Hradec Králové, s.r.o.

Dodáváme kancelářské potřeby a školní potřeby, papír, xerox, tiskopisy, obálky, lepidla, razítka, kalkulačky, tabule, židle, materiál pro tisk, reklamní přítisky, kalendáře, diáře.

Další firmy naleznete v katalogu firem