Pronájem kanceláří: zn. rychle, chytře a výhodně

Protože ne všechny firmy si mohou dovolit stavět vlastní sídla a pobočky, je nejschůdnějším řešením si kanceláře pronajmout. Díky tomu může společnost působit v centru města a být nadosah všem svým klientům. Nové a pěkně zařízené kanceláře se  navíc snadno stanou součástí firemní image, která udělá dobrý první dojem. Při hledání vhodného pronájmu je důležité vybrat si spolehlivého partnera, který vše zařídí k vaší celkové spokojenosti.

Dobré jméno

Přesvědčí-li vás při výběru vhodné realitní společnosti její tradice a letité zkušenosti v oboru, je Pražská správa nemovitostí (PSN) tou pravou volbou. Nenechte se ale zmást názvem, protože vedle Prahy působí také v Hradci Králové, Pardubicích a v Kladně. Již od roku 1991 prodává a pronajímá nemovitosti všech typů a všech cenových kategorií. Pronájem kanceláří patří vedle prodeje bytových prostor k hlavním aktivitám Pražské správy nemovitostí.

Situace na trhu

S ohledem na nabídku a poptávku po realitách se samozřejmě největší výběr nemovitostí nachází právě v metropoli. Z toho důvodu najdete v katalogu PSN stovky bytů, pozemků, parkovacích míst, výrobních hal i nebytových prostor ke koupi. Ze strany firem je však velký zájem především o kanceláře k pronájmu v Praze. Výběr lokality, ceny či plošné výměry je v tomto případě větší, než při koupi nebytových prostor.

Klient na prvním místě

Díky dlouholetému upevňování své pozice na trhu s realitami má Pražská správa nemovitostí dobré vztahy a zkušenosti s finančními domy. Spolupráce s peněžními ústavy jí umožňuje  pro své klienty vyjednat ty nejlepší podmínky pro sjednání hypotečních úvěrů na koupi pozemku či domu. Ostatní klienti pak volí raději pronájem bytu či kanceláří v Praze. Pokud také  hledáte výhodný pronájem kanceláře, obraťte se na PSN.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Office Depot, s.r.o.

Kancelářské potřeby dodáme zítra nebo zdarma až do vaší kanceláře. Ať jsou to kancelářské židle, kancelářský nábytek, kancelářský papír, kancelářská technika, občerstvení či drogerie, téměř veškeré kancelářské zboží má náš internetový obchod skladem.

Další firmy naleznete v katalogu firem