Pronájem kanceláří: zn. rychle, chytře a výhodně

Protože ne všechny firmy si mohou dovolit stavět vlastní sídla a pobočky, je nejschůdnějším řešením si kanceláře pronajmout. Díky tomu může společnost působit v centru města a být nadosah všem svým klientům. Nové a pěkně zařízené kanceláře se  navíc snadno stanou součástí firemní image, která udělá dobrý první dojem. Při hledání vhodného pronájmu je důležité vybrat si spolehlivého partnera, který vše zařídí k vaší celkové spokojenosti.

Dobré jméno

Přesvědčí-li vás při výběru vhodné realitní společnosti její tradice a letité zkušenosti v oboru, je Pražská správa nemovitostí (PSN) tou pravou volbou. Nenechte se ale zmást názvem, protože vedle Prahy působí také v Hradci Králové, Pardubicích a v Kladně. Již od roku 1991 prodává a pronajímá nemovitosti všech typů a všech cenových kategorií. Pronájem kanceláří patří vedle prodeje bytových prostor k hlavním aktivitám Pražské správy nemovitostí.

Situace na trhu

S ohledem na nabídku a poptávku po realitách se samozřejmě největší výběr nemovitostí nachází právě v metropoli. Z toho důvodu najdete v katalogu PSN stovky bytů, pozemků, parkovacích míst, výrobních hal i nebytových prostor ke koupi. Ze strany firem je však velký zájem především o kanceláře k pronájmu v Praze. Výběr lokality, ceny či plošné výměry je v tomto případě větší, než při koupi nebytových prostor.

Klient na prvním místě

Díky dlouholetému upevňování své pozice na trhu s realitami má Pražská správa nemovitostí dobré vztahy a zkušenosti s finančními domy. Spolupráce s peněžními ústavy jí umožňuje  pro své klienty vyjednat ty nejlepší podmínky pro sjednání hypotečních úvěrů na koupi pozemku či domu. Ostatní klienti pak volí raději pronájem bytu či kanceláří v Praze. Pokud také  hledáte výhodný pronájem kanceláře, obraťte se na PSN.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

LD SEATING

Naše firma se specializuje na sedací nábytek, především kancelářský. Poskytujeme kvalitní a spolehlivé produkty a servis.

Další firmy naleznete v katalogu firem