Nepodceňujte reklamní předměty, mají svou cenu i význam

Neměly by chybět žádné firmě, přesto je jejich úloha v obchodních vztazích často podceňována. Dárkové a reklamní předměty mají i v dnešní době své nezastupitelné místo ve firemní komunikaci směrem ven i dovnitř. To, zda ponesou konkrétní poselství, budou šířit dobré jméno společnosti, lákat nové klienty nebo odměňovat šikovné zaměstnance, bude už čistě na vás. Na základě účelu můžete vybírat jednotlivé typy předmětů, poradíme vám jak na to.

Dobré jméno

Při plánování výroby a potisku reklamních předmětů je nutné nejprve přemýšlet nad tím, jaký druh vlastně potřebujete. K obvykle používaným drobnostem patří pera, bloky, klíčenky, zapalovače, hrnky, deštníky nebo flash disky. Takové předměty využijete při běžných setkáních se zákazníky na veletrzích, případně jdou využít jako ceny při firemních soutěžích mezi zaměstnanci a podobně. Věci každodenní potřeby udržují veřejné povědomí o vaší značce a jsou užitečným dárkem pro klienty i pracovníky.

Na památku

Pokud vaše firma pořádá originální akci, prožívá jedinečnou událost nebo slaví výročí, hodí se pořídit reklamní předměty s pamětní hodnotou. Mohou to být kravaty, šátky, manžetové knoflíčky nebo kalendáře a diáře. V případě oděvních doplňků nemusí dárkový předmět nést logo nebo název firmy. Kalendáře mohou naopak obsahovat tematické fotografie připomínající firmu nebo její poselství. Pořádáte-li speciální akci, můžete nechat klientům nebo zaměstnancům zpětně vyrobit reklamní trička s potiskem na památku.

Příležitostí k výrobě firemních reklamních předmětů by se našlo ještě víc:

  • Veletrh
  • Meeting
  • Obchodní návštěva či schůzka
  • Firemní výročí
  • Vánoční dárky pro zaměstnance, kolegy, vedení firmy

Luxusní reklama

Speciální kategorii dárkových předmětů tvoří ty dražší a luxusnější. Využívají se především k uvítání významné návštěvy, obchodního partnera nebo k obdarování vedení firmy. Sem patří například hodinky, kufříky nebo luxusní psací potřeby, které na příjemce udělají dojem. Nevíte-li si rady s tím, kde podobné reklamní předměty na míru sehnat, obraťte se na společnost 94 minutes. V případě tohoto dodavatele vás jistě potěší komplexnost poskytovaných služeb. Zde vám rádi poradí s výběrem reklamních předmětů, grafikou, potiskem, případně sestaví výběr dárkových předmětů do klientského bonusového systému. Firma 94 minutes v loňském roce získala ocenění za 3D reklamu. Za svůj největší úspěch však považuje přízeň svých klientů, kteří si její práce cení:

KORADO
Se společností 94 Minutes spolupracujeme již řadu let. Spolupráce sahá až do roku 1998, kdy nám reklamní předměty dodávala společnost Brand Promotion CZ. Tato dlouhodobá spolupráce dokazuje naši spokojenost s poskytovanými službami. Ceníme si zejména rychlých a spolehlivých dodávek reklamních předmětů a bezproblémové komunikace.
Ing. Lenka Filipová
marketingový specialista
Skupina KORADO

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

PROGRESS INTERIOR (pobočka Chrudim IV)

Kuchyňské a bytové studio nabízí luxusní moderní kuchyně, dětský rostoucí nábytek, 3D návrhy, vizualizace, realizace interiérů. Dodáváme kuchyňský nábytek, linky, stoly, židle, obývací stěny, pokoje. Návrhy moderních obývacích pokojů a kuchyní.

Další firmy naleznete v katalogu firem