Kdo si chce udržet místo, musí se neustále vzdělávat

Svět se pořád vyvíjí a technologie s ním. Co bylo včera pravdou, dnes už platí za zastaralý postup. Je to tak u lékařů, kuchařů, manažerů i u všech dalších oborů. Pokud máte být považování za špičku oboru, nebo aspoň za člověka, který si zaslouží svou pozici, musíte se neustále vzdělávat.Poznatků je příliš mnoho a nikdo nemá čas sledovat všechny. Koučerské kurzy jsou drahé, školení a workshopy se konají v pevnou dobu a váš nabitý rozvrh se s tím často není schopen srovnat. Přesto je tu řešení – pojďte se podívat, jaké výhody má online akademie.

Akademie odpovídá na vývoj společnosti moderní formou výuky. Její tvůrci pochopili tři věci:

  • Čas je nedostatkové zboží.
  • Každý se učí jiným tempem.
  • Co si nevyzkoušíš, to neumíš.

Jak vypadá online vzdělávání

Online akademie zkombinovala dostupné formy učení do speciálních webinářů. Když se do kurzu přihlásíte, akademie vám pošle speciální vzdělávací video, které si prohlédnete, až budete mít čas. Kdykoliv ho budete moci vypnout, posunout, vrátit… To byste na normální přednášce nemohli.

V kurzu nepostoupíte, dokud neabsolvujete test, který prokáže, že tématu skutečně rozumíte. Pokud neuspějete, systém vás nepustí dál.

Vzdělávací video budete mít ale pořád k dispozici. Kdykoliv se k němu budete moci vrátit a zopakovat si, čemu nerozumíte. Potom můžete postoupit test znovu. Až v něm uspějete, kurz bude pokračovat.

Cesta pro ty, kteří nemají moc času

Online vzdělávání je tu pro lidi, kterým nevyhovuje tradiční forma vzdělávání, nebo nemají čas na normální kurzy chodit. Vzdělávací video můžete poslouchat při snídani, cestou do práce, nebo když si budete potřebovat na chvíli odpočinout.

Navíc jsou online kurzy proti těm tradičním desetkrát levnější! Za jeden kurz zaplatíte jenom 250 korun.

A jaké kurzy můžete podstoupit?

  • Motivace a vedení
  • Situační leadership
  • Work-life balance
  • Stress managemenet
  • A mnoho, mnoho dalších…

Online vzdělávání má tu výhodu, že se přizpůsobí vašemu tempu a potřebám. Když něco víte, nic vám nebrání kousek videa přeskočit. A když něčemu nerozumíte, můžete si to sami pro sebe zopakovat třeba tisíckrát.

Dokažte svým nadřízeným, že se na svoji pozici hodíte. Zapište se do kurzu online akademie hned teď!

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

NO+BL Nábytek

Prodej kancelářského nábytku NO+BL, HOBIS.

Další firmy naleznete v katalogu firem