I kancelář vás může bavit. Navštivte FOR OFFICE a zjistěte, jaké jsou nejnovější trendy

Již třetí ročník veletrhu, který je zaměřený na kancelářský nábytek, proběhne 21.-24. března 2013 v Praze v Letňanech. Co na vás čeká? Portál vkanceláři.CZ společně s firmou LINSTRAM připravil pro návštěvníky mini ukázkovou funkční kancelář. Můžete se tak přijít podívat na to, jak vypadá pracovní prostor, který má styl. Vše bude vybaveno tím nejmodernějším nábytkem, který je zároveň vysoce flexibilní a umožňuje propojení různých pracovních aktivit.

Na produktivitu zaměstnanců má veliký vliv i kvalita pracovního prostředí, na což by neměli zapomínat zaměstnavatelé ani pracovníci samotní. Ať už totiž děláte cokoli, měli byste se cítit dobře a spokojeně. Cílem ukázkové kanceláře je dokázat, že kvalita pracovního prostředí má stejný význam jako ostatní zaměstnanecké výhody. A protože společnost LINSTRAM patří k předním poskytovatelům špičkového vybavení v oblasti návrhů a realizací administrativních, konferenčních a reprezentativních interiérů, máte se určitě na co těšit. Nechte se inspirovat, jak má vypadat stylová kancelář, ve které se vám nebo vašim kolegům bude dobře pracovat.

Veletrh FOR OFFICE je výjimečný tím, že zde najdete na jednom místě přehlídku designových a technologických novinek českých i zahraničních společností zabývajících se kancelářským nábytkem. Navíc zde nebude chybět ani odborný doprovodný program plný zajímavých přednášek, do kterého se zapojil i portál vkanceláři.CZ.

Pro návštěvníky veletrhu jsme si připravili hned dvě prezentace. První z nich je zaměřena na vybavení kanceláří a zabývá se tématy současných trendů v oblasti plánování kanceláří v moderním světě. Přednášku pro Vás přednese firma LINSTRAM. Druhá nese název „Firemní zahrady – pěstujte zaměstnanecké výhody“ a věnuje se možnosti využití prostoru kolem vaší kancelářské budovy. Touto přednáškou vás provedou Přírodnízahrady.cz a získáte zde nejen nové nápady, jak účelně využít prostor kolem kancelářských budov, ale i  inspiraci na vytvoření „oáz klidu a pohody“, kde budete moci načerpat tu správnou energii.

Pokud vám nebude stačit jeden veletrh, můžete se přijít podívat i na další tematické akce, které probíhají souběžně s FOR OFFICE. Zajímají vás trendy v bydlení a nábytkovém designu? V tom případě si nenechte ujít ani FOR FORNITURE, který patří mezi největší veletrhy nábytku v České republice. Součástí souboru veletrhů jsou dále FOR HABITAT, FOR GARDEN a FOR GREENERY.

Přijďte a získejte přehled o novinkách, trendech a designu nejen v oblasti kancelářského nábytku. Vyberte si veletrh, který vás zajímá.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Arris, spol. s r.o.

Prodej a opravy kancelářského nábytku a kancelářských židlí a křesel.

Další firmy naleznete v katalogu firem