Jak pomoci nezaměstnaným ženám a najít pro ně nové uplatnění?

XIV. výroční konference projektu Manuál Úspěšné Ženy (MUŽ) na téma „Co stojí podnikání v Čechách“ poradí ženám jak překonat složité období bez práce a dodá jim odhodlání, jak začít podnikat. V době, kdy je v Čechách nejvyšší nezaměstnanost od vzniku samostatné České republiky, mnohé z nás čelí nepříjemné situaci, kdy skončily v práci a najít si nový trvalý pracovní poměr je velmi těžké.

Co takhle zkusit něco sama na vlastní pěst? Alespoň si přivydělat k dosavadnímu výdělku nebo rozjet malé vlastní podnikání? Ale jak začít a co to obnáší? Odpovědi na tyto otázky přinese konference projektu „Manuál Úspěšné Ženy“ s tématem „Co stojí podnikání v Čechách?… aneb úspěch měřte štěstím“.

Na konferenci vystoupí psycholožka a homeopatka Martina Trojanová, která přiblíží životní etapy ženy, bude se zabývat diskriminací a porovnáním rolí ženy v managementu a ženy podnikatelky. Jak se co nejlépe adaptovat po návratu z mateřské dovolené do zaměstnání, jaké nás čekají nástrahy a na co máme nárok, o tom všem bude hovořit Eliška Kodyšová, psycholožka a lektorka občanského sdružení APERIO, které podporuje rovné zacházení se ženami a muži na trhu práce. Jak najít vhodného investora a jaké jsou rizika této spolupráce, přiblíží Margareta Křížová, partnerka společnosti CEAG. Svět internetu skýtá řadu možností pro podnikání, své o tom ví Miroslav Uďan, výkonný ředitel Shoptet.cz a Eliška Vyhnánková, zakladatelka e-shopu Fanbase.cz. Přijďte si poslechnout, jaké jsou nové trendy v e-byznysu, čeho se vyvarovat a proč je ten správný čas do on-line světa vstoupit. O pravidlech etikety a „zbraních“ ženy, které může v povolání využít, bude mluvit Eliška Hašková Coolidge. Jaké jsou možnosti a rizika podnikání v 21. století přiblíží Karel Havlíček, generální ředitel SINDAT a předseda představenstva AMSP ČR. Eva Vašková Čejková, jednatelka agentury ConPro a zakladatelka projektu MUŽ při příležitosti konání konference pokřtí vlastní knihu, ve které shrnuje své zkušenosti z podnikání za posledních deset let od založení agentury.

Ať už je vaše motivace jakákoliv, přijďte se inspirovat zkušenostmi speakerů. Konference se bude konat v sobotu 16. března 2013 od 10 do 17 hod. v Konferenčním centru Tower (27. patro), Hvězdova 2b, Praha 4 – Pankrác.

Bližší informace o programu konference a projektu MUŽ najdete na www.manualzeny.cz.

Součástí doprovodného programu je i dětský koutek s odborným dozorem a tvůrčí dílničkou od BABY OFFICE.

O projektu Manuál Úspěšné Ženy (MUŽ)
Projekt Manuál Úspěšné Ženy (MUŽ) přináší každoročně ženám zajímavá témata a možnost se setkat se zajímavými osobnostmi. Jeho cílem je koncept lifestylových konferencí určený ženám. Program je koncipován tak, aby zaujal ženy všech věkových kategorií a různého profesního a zájmového zaměření. Setkání nad rozmanitými tématy nenaplňují feministické ani antifeministické představy o uspořádání světa. MUŽ je především o různorodosti přístupu k vybrané problematice a zajímavých osobnostech, které na konferenci vystupují.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

NO+BL Nábytek

Prodej kancelářského nábytku NO+BL, HOBIS.

Další firmy naleznete v katalogu firem