Jak kolegy překvapit skvělým večírkem

Konec roku se nese ve znamení uzávěrek, bilancování a loučení se starým rokem i s kolegy z práce, které uvidíte zase až po novém roce. Ještě, než se lidé rozprchnou do svých domovů trávit svátky se svou rodinou, navštěvují firemní akce, které pro ně pořádá podnikové vedení. Jenže stále je ještě řada společností, které se řídí zaběhnutým scénářem. Připraví nudný firemní vánoční večírek ve formě sportovní akce, karaoke nebo ochutnávky vína ve sklípku. Pro řadu zaměstnanců už to ale začíná být okoukané a dost předvídatelné. Přitom i vánoční večírek může skvěle utužit vztahy ve firmě. Večírek s dávkou nápadu, dobrodružství nebo adrenalinu bude skvělým rozloučením pro všechny přítomné.

Nápad za milion

Pokud jste právě vy členem organizačního týmu nebo máte vše na starost sami, jistě uvítáte několik tipů na akci, kterou vaše firma nezažila. Klíčem k úspěchu je v tomto případě vhodný výběr zajímavého místa nebo činnosti. Podaří-li se vám skloubit obojí, máte u svých kolegů stoprocentně vyhráno. S ohledem na kolektiv, jeho složení, zájmy a velikosti firemního rozpočtu můžete vánoční večírek umístit například na zimní stadion, hrad, střelnici nebo do 3D kina. Mezi atraktivní zábavní program můžete zařadit využití kostýmů a jejich následné focení, hraní laser game, ochutnávky netradičních pochutin (čokoláda, sýry, pivo) nebo detektivní hru. Jde zkrátka o to, nabídnout pracovnímu kolektivu něco nevšedního.

Večer hazardu

K celkem oblíbeným tematicky zaměřeným večírkům patří večer v casinu. Není ani potřeba, aby se hosté přesouvali do nějaké herny, hazard může přijít za nimi. Není problém dodat karetní stůl, ruletu a stůl na kostky do prostoru konání akce. Profesionální personál účastníkům vše vysvětlí, obslouží je a může se začít sázet. V kombinaci s dobrým pitím a jídlem, může jít o elegantní a zároveň napínavý večer.

Trefa do černého

I tak by se dal označit nápad uspořádat firemní večírek na střelnici. Samozřejmě by se jednalo o první část večera, kdy se hosté zabaví a vyzkouší si něco zcela nového. Na střelnici si lze zastřílet z několika typů zbraní, podle vlastního výběru i fyzických možností. Pro větší snahu účastníků večírku můžete vyhlásit soutěž o nejlepšího střelce. Z hlediska pohodlí i bezpečnosti všech hostů, je třeba kolektiv přesunout do restaurace nebo slavnostního sálu, kde budou moci začít hodovat a pít.

Návrat v čase

Za velice originální vánoční večírek budou jistě vaši kolegové považovat akci na hradě. Nachází-li se v přijatelné vzdálenosti od města nějaké příjemné středověké sídlo, můžete svoji akci přesunout tam. Program mohou vyplnit kejklíři, cirkusáci, středověké tanečnice a šenkýřky, které budou roznášet jídlo hodné králů. Nevýhodou takového večera je doprava domů. Máte možnost odvoz zajistit nebo všem zaplatit ubytování s tím, že se to zvýší náklady na večírek.

V pohybu

Pokud už máte všichni ve firmě dost obvyklých večírků, které strávíte v obleku někde u stolu s chlebíčky, můžete vymyslet pořádnou akci. Vytáhněte lidi z firmy například na stadion, obujte jim brusle a zahrajte si s nimi hokej. Pro dámský kolektiv by mohla být zajímavá diskotéka na ledě s nějakým krasobruslařským vystoupením. S bojovnějšími náturami se vypravte na laser game. V současnosti tak oblíbená hra není rozhodně určena jen dětem. Právě naopak se sem chodí vyřádit party opravdových mužů, kteří touží po napětí a taktizování. Vítěz je totiž vždycky jen jeden.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

RIMEX INTERIÉR s.r.o.

Připravíme pro Vás komplexními návrhy interiérů a jejich následnou realizací.

Další firmy naleznete v katalogu firem