E-shop AZ top pro vás připravil dvě předvánoční akce

Opět se kvapem přiblížila doba, kdy budou všichni hledat způsob, jak co nejvíc potěšit své blízké. Stále více lidí se proto při nákupu dárků i praktických věcí do práce a do domácnosti spoléhá na internetové obchody, ve kterých najdou bohatší nabídku zboží než v kamenných prodejnách. Stejné to je i v případě internetového obchodu AZ top.

Několik výhod v jednom

Vedle širší nabídky zboží se lidem v e-shopech vyplatí nakupovat především díky příznivějším obchodním podmínkám a samozřejmě nižším cenám. I když cenu zboží v tomto případě zvyšují poplatky za poštovné a balné, ve většině případů se to stále vyplatí. A právě v předvánočním období přichází e-shop AZ top se zajímavými akcemi, které vás jistě potěší.

Bohatá nadílka

Firma AZ top a.s. má ve svém portfoliu širokou nabídku produktových kategorií. V první řadě patří k hlavním prodejcům kancelářské a IT techniky. Dále nabízí pracovní oděvy a ochranné pomůcky, hračky a spotřební elektroniku jako televizory, autorádia, hifi-soustavy, fotoaparáty a videokamery.

Připravte se na akční nabídku

Protože v e-shopu www.aztop.cz vědí, že Vánoce jsou sice obdobím lásky a klidu, ale také velkých rodinných výdajů, snažili se to změnit prostřednictvím dvou nových akcí. Objednáte-li si na jejich webu jakoukoli elektroniku, hračky pro děti či jiné zboží, které přesáhne hodnotu dvou tisíc korun (bez DPH), obdržíte dopravu zdarma jako dárek. Jako novou promo akci navíc v AZ top připravili nabídku týkající se produktů značky REXEL. Pokud si do 31. 12. objednáte a koupíte set sešívačky a děrovačky značky REXEL Easy Touch, dostanete zdarma jako pozornost diář na rok 2014.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

ENPRAG - kovový nábytek

Prodáváme kovový nábytek, nabízíme dílenský a lékařský nábytek.

Další firmy naleznete v katalogu firem