Atraktivní kanceláře k pronájmu v Praze

Možná vás už napadlo zvýšit firemní prestiž a hledali jste v nabídkách kanceláře k pronájmu Praha.  Jenomže jste malá firma nebo drobný živnostník a kancelář byste využili jen pár hodin nebo dní v týdnu či měsíci. Navíc je pronájem kanceláří v Praze komplikovaný, se spoustou zařizování a vysokými cenami. A přece řešení existuje.

Nebudete se muset zabývat záležitostmi, které za Vás může vyřídit někdo jiný, a zaplatíte rozumnou cenu. Společnost, která vám pomůže soustředit se na vlastní podnikání, má název Regus. S více než 1200 pobočkami po celém světě si za dvacet let činnosti dokázala v oblasti pronájmů kanceláří vybudovat pozici skutečného profesionála. Svěřit se do rukou zkušenému partnerovi, který nerozlišuje, jestli s podnikáním začínáte nebo jestli jste velkou firmou, se opravdu vyplatí.

Kancelář napomůže zvýšit produktivitu

Z nabídky společnosti Regus si můžete vybrat vybavenou kancelář podle Vašich představ. Pokud pracujete třeba „na volné noze“ a nechcete pracovat z domu nebo vysedávat v kavárně, mohla by být zajímavou volbou sdílená kancelář.

Získáte i:

  • přístup ke kancelářskému vybavení
  • zabezpečení dokumentů
  • spolehlivý přístup k internetu

Tyto tři hlavní body vyplynuly jako nedostatek pro efektivní práci z kavárny. Průzkum provedla společnost Regus a zúčastnilo se ho více než 26000 podnikatelů a manažerů z více než 90 zemí světa.
Nebudete muset pořizovat žádné vybavení a ihned se budete moci naplno věnovat své práci. Navíc společnost naprosto cizích lidí může být i velice inspirativní. Sdílená kancelář v Praze nebo Brně může dát zajímavý impulz Vašemu podnikání.

Služby společnosti Regus ale nabízejí daleko více. Jak budou stoupat Vaše nároky, můžete si nechat přizpůsobit kancelář. Získáte pracovní prostor vybavený podle Vašich požadavků. Odborný personál Vám bude k dispozici, ať už potřebujete vyřizovat telefonní hovory, poštu nebo třeba získat prestižní obchodní adresu. Ani neočekávaný požadavek na reprezentativní zasedací místnost, případně videokomunikační obchodní salónek není problém. S firmou Regus můžete lehce získat to, co právě potřebujete.

Firma Regus nabízí třeba pronájem kanceláří v Praze 4. Moderní budova Empiria je jednou ze čtyř lokalit v hlavním městě, kterou má společnost ve své nabídce. Získáte tak pronájem zařízené kanceláře v Praze na lákavé a velmi dobře dostupné adrese.

Ať už máte jakoukoliv představu, obraťte se na některého z odborných poradců na telefonním čísle (+420) 222 191 100 nebo vyplňte Rychlou nabídku na webových stránkách a pracovníci firmy Regus se vám ozvou sami.

zdroj fotografie: www.regus.cz

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

NÁBYTEK KNY

Nabízíme levný nábytek - mix II. jakost z EU outlet.

Další firmy naleznete v katalogu firem