Založte firmu v zahraničí a získejte výhody

Mohlo by se zdát, že vznik společnosti mimo náš právní systém vyžaduje dostatek energie a znalostí. Možná, že by to nemuselo být zas tak těžké, jak si myslíte. Rozhodně bude vše záviset na lokalitě, kterou si pro svou činnost vyberete.

Podnikejte na ostrově

Výhody ze zahraničí se týkají například založení offshore společnosti, jejíž umístění se týká především tzv. daňových rájů. Právě paušální poplatky místo daní jsou jedním ze zásadních faktorů, který podnikatele vede k zakládání offshore společností. Navíc je to velice snadné. Fakticky se dá založit do několika dnů a ani nemusí tvořit základní kapitál.

Nakupujte

Pokud máte přesto obavy z rozdílů v právu, administrativě a celkovém fungování podnikatelského systému v dané zemi, můžete se obrátit na odborníky. Dnes je totiž možné koupit ready made společnost, čili již založenou novou firmu. Tato služba platí u nás i v zahraničí. V tom případě už vám nic nebude bránit v začátku podnikání. Z hlediska dalšího rozvoje firmy, optimalizované vedení účetnictví a dalších povinností s tím spojených se ale stejně budete muset naučit orientovat v místních pravidlech.

Nechte se podpořit

V případě, že uvažujete o umístění své podnikatelské činnosti do některé rozvojovější oblasti, můžete se jako zahraniční investor těšit na pobídky. Vláda vybraného státu jistě přivítá další impuls k rozhýbání trhu. Přijdete-li během své práce do kontaktu se zahraničními státními institucemi, nezapomeňte, že k jakékoli komunikaci musíte používat úřední překlady. Pro soukromé subjekty to samozřejmě neplatí.

Vybavení Vaší kanceláře Vám zajistí:

Top Office

Nabízíme Vám ergonomické kancelářské židle, pohodlná kancelářská křesla, elegantní kancelářský nábytek i praktické kancelářské doplňky.

Další firmy naleznete v katalogu firem